hayalkusab
6 Takipçi
İstanbullular Tatilleri İptal Ediyorlar
Istanbullular 23 Haziran yeniden yapılacak Istanbul Belediye Başkanlığı secimi için tatillerini iptal edip rezervasyonu yeniden yapıyorlar. Bu arada da pegasus,onur air, atlasjet, Thy hepsi de bilet iptal ve tarih değişikliğinde ücret alınmayacağını açıkladılar.


11 Yorum

esmasare
281 Takipçi
Benim tatil planım yok ama etmezdim yaaa zaten oy veriyoruz beğenmiyorlar
ethemurlak
4 Takipçi
Herkes seferber oldu resmen yenilenen secimde oy kullanmak için, sonu hayırlı olsun
denizsoyar
4 Takipçi
Bütün havayolu firmaları da bilet iptal ve değişiminde ki cezaları kaldırdı.
orhanakbas
3 Takipçi
23 haziran haftasi sahiller bombos. Bence herkes yokken tam tatil zamanı.
selmagunes
5 Takipçi
Bende tatilimi erteledim.23 haziran artık inşallah herşeyin netleştiği herkesin memnun kalacağı bir kararla sonlanır.Bu kadar sıkıntımız varken hala seçim konuşuyoruz artık kim koltuğa oturacaksa otursun zaman icraat zamanı çünkü durum gerçekten hiç iç açıcı değil.
cumcum
227 Takipçi
Bende sonuçlarını merak ediyorum kim ne kadar fark ile alacak
Olaması gerekeni yapıyorlar herkes sahip çıkmalı oyuna artık bir sonuca bağlansın yazık çünkü resmen sahipsiz kaldı memleket.İstanbul türkiyenin kalbi sonuçta.
aysubeyri
0 Takipçi
Seçim ülkede bir türlü bitmiyor bence daha büyük sorunlar var ekonomi işsizlik gibi bunlar üzerine düşülmesi gerekiyor ülkemizde yoğun faiz ve yabancı para da artış değer olarak devam ediyor bunlar üzerine acil çözümler gerekiyor
gultentuzlu
0 Takipçi
Eğer bir seçim varsa zaten bence zaten insanlar yasal haklarını kullanmak için tatilleri iptal etmeli çünkü bu aşama da oy kullanmak da önemli seçim süreci zaten sıkıntılı...

İlgili markaya ait diğer içerikler