hasanaltas
4 Takipçi
İskenderin Krali
İskenderi ben cok severim ve benim iskenderim bol ve ozel soslu olucak. İskenderi simdiye kadar bir cok yer de yedim ama bunlarin icerisinde en iyisi hic tartismasiz #Hdiskender di. Bir iskender ancak bu kadad lezzetli ve sosu bu kadar guzel olabilir. Dun yine ugradim HD İskendere ve bol soslu iskenderimi afiyetle yedim.


12 Yorum

ben bay döner'in iskenderi dışında iskender tanımam valla hd falan hikaye geliyor bana Bay Döner altındaki ekmeğin kıvamını öyle güzel ayarlıyor ki ne çok ıslak oluyor ne de çok kuru ve bunu her iskenderci ayarlayamıyor bu nedenle ben forever Bay Döner diyorum.
berilcan
0 Takipçi
HD İskender'i bende çok severim ben Bay Döner'de hiç iskender yemedim o yüzden bir karşılaştırma yapamayacağım ama HD kusursuz diyebilirim hemen hemen her dışarı çıktığımda istisnasız her seferinde HD İskender'de yemek yer öyle geçerim eve.
adayilmaz
27 Takipçi
HD İskender'e bende bayılırım desem yalan olmaz çok lezzetli denemeyen varsa bence mutlaka denemeliii!! Şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar.
Yılların İskendercisi HD özellikle yolunuz düşerse Kayseri merkez şubesine gidin derim inanılmaz lezzetli İskenderi var 1 porsiyon yetmiyor yani mutlaka bir ikincisini istiyorsunuz..
mdiler
3 Takipçi
eti zaman zaman kuru ve sert oluyor hd iskenderin. ben bazen beğeniyorum bazen beğenmiyorum. bi standardı yok.
emrekrt
0 Takipçi
%100 dana olduğundan olsa gerek tadı biraz yavan geliyor bana. yine de fena değil.
fatihyuce
208 Takipçi
#HDiskender bence iskender adına en iyi ve en başarılı isim bir avm de kolaylıkla bulunabilinen hızlı yeteri kadar temiz bir isim
rahimkarcan
3 Takipçi
Bence iskenderi ara sokaklar da esnaf lokantasinda yemek en iyisi en lezzetlisi.
tufansurer
2 Takipçi
Cok kalitrli bir iskender doneri var ve en iyisi de kullandiklari o muhtesem sos. Harika gercektende.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HD İskender
HD İskender
18 Takipçi
21 yıldır damak zevkine düşkün milyonlarca HD İskender müşterisini memnun etmenin gururunu yaşatan, lezzet dolu bir yolculuk. Türkiye’nin ilk iskender zinciri olan HD İskender, yolculuğuna 21 yıl önce Ankara’da başladı. Bugün tüm Türkiye’ye yayılan HD İskender; İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon, Çankırı, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Hatay, Denizli, Eskişehir, Kütahya, Sakarya, Sivas, Aydın, Isparta ve Kocaeli’de lezzet düşkünleriyle buluşuyor.