scebi
6 Takipçi
internetten bilet alımı ve check in
internetten bilet alma ve check in yapmak atlasglobalde çok kolay ve sorunsuz. fly pgs'de bilet almak için bi yarım saat gerekiyor. check in internetten yapılınca ekstra ücret alıyorlar bir de. bu tarz sistemler kolay ve anlaşılabilir olmalı. atlasglobal bunu iyi yapıyor..

7 Yorum

saliaaa
5 Takipçi
ben bilet satış ofislerinden alıyorum. en azından bi sorun olduğunda muhatap bulabiliyorum.
emrepkr
4 Takipçi
aracı sitelerden daha kolay ve hızlı bilet alınabiliyor. birçok havayoluyla aynı anda fiyat karşılaştırılabiliyor. onları deneyin derim.
ranatastan
0 Takipçi
#atlasglobal ozellikle de avrupa ucuslarinda cok kaliteli bir havayolu firmasi. Zaten bende surekli olarak internetten online chekin yaparim.
remende
0 Takipçi
Şubeden gidip alsam çok daha iyi olur dedirten cinsten gerçekten de #atlasglobal bunu aşmış ama çok yormuyor sizi online bilet alırken hele bilgileriniz bir önceki aliminizda kayıtlı işe daha da iyi bir durum oluyor
geniş bacak aralıklı koltuklar opsiyonel bi seçenek olmuş. eskiden tüm koltuklar bu şekildeydi atlasta.
ttekin
0 Takipçi
almanya uçuşlarında fiks yemek var. thy ile konfor ve hizmet bakımından neredeyse hiçbir fark yok. ayrıca daha ucuz.
#atlasglobal ozellikle de avrupa ucuslarinda çok tercih ederim. Zaten bende surekli olarak internetten online chekin tercih ederim en güvediğim firmaların başında gelir.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Atlasglobal
Atlasglobal
40 Takipçi
AtlasGlobal 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.