okemal
2 Takipçi
ing bank ile ön ödemeli ininal kart
internet alışverişlerinde korktuğum başıma geldi geçtiğimiz kasım ayında. kart dolandırıcılığına maruz kaldım ne yazık ki. ininal kart diye bir şey çıkmış, internetten ön ödemeli kart ile alışveriş yapma imkanı sunuyor. ne kadar paranız varsa o kadar alışveriş yapabiliyorsunuz. bunlardan bi tane aldım. ing bank atmlerinden parayı yatırıp alışverişte kullanıyoruz. özellikle steam'den oyun alırken kullanıyorum. 18 yaş altı çocukların da kullanımına uygun.

4 Yorum

dilsahdermi
6 Takipçi
#sanakkart olarak da geçiyor bu kartlar çoğu banka da bu hizmeti sunuyor ben #ingbank in oranlarını işlem ve faiz olarak biraz yüksek buluyorum o yüzden kullanmıyorum açıkçası bankacılık biraz da çekmeli bence kişiyi
internet alışverişleri çok güvensizleşti. henüz kullanmıyorum ama kullanabilir bu gidişle.
kadirso
0 Takipçi
Ben internet alışverişinde çok defa kullandım ininal kartı gamex fuarından yaklaşık 15 tane aldım ve hepsini aktifleştirdi m gerçekten çok iyi bir kart her hangi borç yapılmaması çok iyi kullanmanızı tavsiye ederim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

ING Bank
ING Bank
5 Takipçi
ING Grubu; bankacılık, yatırım hizmetleri, hayat sigortası ve emeklilik hizmetleri sunan Hollanda kökenli global bir finansal kurumdur. Grup; sigorta ve yatırım yönetimin faaliyetlerine yönelik bağımsız bir gelecek için en uygun altyapıyı oluştururken, bireysel, direkt ve ticari banka konumuna odaklanmaktadır.