ayferarslan
2 Takipçi
İnci
Ankara armada #İnci magazasinda ki urunler kadar kaliteli ve tarz urunleri baska bir magazasin da rastlamadım .Ayakkabı almaya karar verdiğim zaman ilk uğradığım mağazaların başında gelir.Daha bugun yine cok guzel bir yeni sezon ayakkabi daha aldim kendime ve yine bu yeni urununde baska magazaya henuz olmadığını söyledi bende bu fırsatı kaçırmadan aldım gayette uygundu fiyatları ikinci ürün yüzde elli indirimdeydi arkadaşlar.


  • Inci İnci için
  • 2017-06-16T13:45:26

2 Yorum

handeercel
0 Takipçi
#inci en cok kislik bot modellerini begeniyorum ben. En kullanisli bit kisliklar inci de oluyor ve cok kaliteli malzeme iscilik ile yapiliyor. Tabi sandaletleri de cok hos ama benim tercihim daha cok kislik modeller oluyor inci de.
pwrh
0 Takipçi
Ben de kış bittikten sonra sezon sonu olduğu için kendime indirimden faydalanıp güzel bir bot aldım şimdiye kadar tüm kışlık ayakkabılarımı #inci den aldım hepsi de çok sağlam oldu derileri zaten harika suni olanlar bile bence güzel ama sezonun da almayı pek tavsiye etmem daha çok sezon sonu ya da zıt mevsim almak daha mantıklı bence fiyatta güzel bir indirim oluyor bu şekilde Çünkü

İlgili markaya ait diğer içerikler

İnci
İnci
30 Takipçi
İnci'nin hikayesi 97 yıl önce, 1917 yılında İstanbul'da başladı. Zincirin ilk halkası küçük bir lostra salonuydu. Bu mütevazı salon birkaç yıl sonra çocuk ayakkabıları ve ev terlikleri satan bir mağazaya dönüştü.