ilkaysa
5 Takipçi
Aradigin hersey Fabrika da

Ikı senedir #fabrika markasindan ürünler almaya başladım ilk aldığım gömlek şahane olduğu için daha sonra markaya ilgim gelişti başka şeylerine de baktık bir çanta bir etek derken indirimli gördüğüm işime yarayacak şeyleri aldık kış sezonunda Outlet mağazada gördüğüm bu şişme monta bayıldım içi kaz tüyü kumaşı harika hemen deforme olmiycak cinsten Hemde fiyatı normal bir seyirdeydi bende aldım ..fabrika iyi bir marka arkadaşlar ihtiyacınız varsa mutlaka alin..


3 Yorum

melikegr
0 Takipçi

güneşlideki mağazasının uzun zamandır müşterisiyim. ürünler kadar ekip çok ilgili. fabrika satış mağazası olduğu için fiyatlar da uygun.

hazalkoc
1 Takipçi

Bu kabanlar bu kis cok moda zaten. #Fabrika da cok guzel modeller cikariyor. Ben bir ay sonra sezon sonu alisverisi yapmayi planliyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Fabrika
Fabrika
29 Takipçi

Moda yolculuğuna 2000 yılında başlayan Fabrika , kaliteden ödün vermeden erişilebilir ürünler sunuyor.Trendleri takip eden Fabrika müşterileri için,modayı iş hayatının hızlı temposuyla birleştiren, kimi iş için kimi gündelik ancak mutlaka kullanışlı parçalar tasarlıyor.