ilkaydue
12 Takipçi
Kalemler de indirimler Carrefoursa da
Kırtasiye malzemelerini çok seviyorum üniversiteli olmama rağmen hala bir ilkokul öğrencisi kadar şen yaklaşıyorum bu ürünlere renkli renkli kalemler falan hep ilgimi cekiyor kırtasiyeden de alırım ama bu sefer #carrefoursa da ürünlerde indirim görünce kendimi kaybettim ve bu güzel kalemleri alıverdim..

5 Yorum

zerrindok
10 Takipçi
Ben genelde kalemlerimi online alıyorum çok daha uyguna denk geliyor #carrefoursa dan Geçen stabilo kalem alacaktım o kadar pahalıydı ki inanamadım ücretlerini görünce belki şimdi indirim vardır..
doguu
5 Takipçi
geçen inkılap kitabevinde kalem baktım. çok pahalıydı. tek parça bir şey almadan çıktım. mutlaka bakacağım.
aybuk
7 Takipçi
Kırtasiye bölümünü Bilmem ama yemek bölümü var #carrefoursa ların büyüklerinden Biz bir ara her gün akşam yemeğini orda yiyiyorduk o kadar ucuzdu yani düşünün...

İlgili markaya ait diğer içerikler

CarrefourSA
CarrefourSA
40 Takipçi
İlk mağazasını 15 Haziran 1963'te Fransa'da açan Carrefour, bugün 33 ülkede, yaklaşık 16 bin mağazası ve toplamda 470 binden fazla çalışanı ile Avrupa'nın 1 numaralı perakende zinciridir. Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye'de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy, İstanbul’da açtıktan sonra 1996 yılında Sabancı Holding ile iş ortaklığı yaparak CarrefourSA ismini aldı.