sewim
5 Takipçi
İleride değiştiririz diye aldık, çok memnun kaldık
eni evlendiğimizde durumumuz pek yoktu. Beyaz eşyaları uygun fiyatlı olsun, daha sonra değiştiririz niyetiyle Altus marka almıştık. Gerçekten de o zamanın fiyatlarıyla toplamda 1000 tl'ye yakın tasarrufumuz oldu. bu süre zarfında ne bulaşık makinesi, ne buzdolabı ne de çamaşır makinesinden hiçbir şikayetimiz olmadı. Değiştirmeyi aklımızın ucundan dahi geçirmiyoruz. Bu aralar beyaz eşya fiyatlarının da yükselmiş olduğunu var sayarsak gönül rahatlığıyla altus'a yönelebilirsiniz arkadaşlar.


  • ALTUS ALTUS için
  • 2018-08-07T15:11:01

8 Yorum

ozoz
426 Takipçi
Bilinen alışılmış markaların aslında her daim sadece isim değişikliği ile alt isimleri var mesela #Altus aslında #Arçelik in alt modeli ve inanın ki performans olarak hiç bir farkı yok
esratutar
4 Takipçi
Ben evlenenli daha 6 ay oldu ve esimle en uygun fiyatli ve en hesapli olan beyaz esyayi almaya karar verdik ve #altus urunlerinden de gayet memnunuz.
#Altus cok mantikli ve cok fiyat avantaji var. Diger pahali markalar da emin olun ayni parcalari kullaniyorlar ve bircogu Cin de firmalara yaptiriyorlar ve kendi logosunu koyup satiyorlar.
Ben bunu bilir bunu söylerim beyaz eşya şans işi bazıları bosch alır sorun çıkar bazıları Altus alır hiç sorun yaşamaz..
Altus'un 5 yıllık bi buzdolabı var bizde. bi kaç rafını kırmış olmamız dışında 3 defa ev değiştirmiş olmamıza rağmen gayet verimli bi şekilde kullanıyoruz. bosch vs. markalarla arasında hiçbi fark göremiyorum.
Altus'un 7 kiloluk 3 yıllık bi çamaşır makinesi var. evde 3 kişi var ve işimizi görüyor. aldığımızda fiyatı çok uygundu. uzun bir süre de değiştirmeyi düşünmüyoruz.

İlgili markaya ait diğer içerikler

ALTUS
ALTUS
48 Takipçi
Altus, Arçelik bünyesi altında ürün ve hizmet sunan beyaz eşya üreticisi. 4.000'in üzerinden satış noktası mevcuttur. Altus, beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klimalar, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan ürün çeşitliliğine sahiptir.