iclises
287 Takipçi

Gerçek bir kahve içmek istiyorsanız bence Türkiye’de bulabileceğiniz en iyi mekan #starbucks. mükemmel kahveleri olmasa da ve aynı zamanda fiyatları yüksek olsa da memnun kalabileceğiniz bir mekan. Ama kocaman bir kapta gelmelerinden ötürü de kahve keyfini uzunca yaşıyorsunuz. Bu soğuk günler de starbucks kahveleri gerçekten çok iyi gidiyo.

10 Yorum

mervik
3 Takipçi

Gerçek kahve bence #kahvedunyasi kahveleri ben bu konuda önyargılı değilim ama TÜRKIYE de neden bu kadar pahalıya satılıyor #starbucks kahveleri bilmiyorum fiyatlara yemek yemek mümkün iken ve kahveye vermem açıkçası bu benim şahsi görüşüm tabi çok seven arkadaş var ama ben birkaç kez merak ettiğim için sırf içtim aman aman farklı kahveler yok zevkler tartışılmazo ayrı da

sefikaogan
4 Takipçi

#starbucks cok buyuk olabilir ama ben bir kahveye bu kadar yuksek paralar odenmesinden yana degilim. Bence kahve diyari daha kaliteli ve daha da uygun.

Ben daha çok kahve dünyasının kahvelerini tercih ediyorum daha lezzetli geliyor bana ama işte tercih meselesi bazı insanlar daha entel bir hava kattığını düşündüğü için starbucks ya da gloria jean's tercih ediyor.

edizsoylu
17 Takipçi

Valla entellikle falan alakası yok adamlar yapıyor ya inanılmaz lezzetli ürünleri var zaten bir kere denedim mi bir daha bırakamıyorsunuz.

smyye
2 Takipçi

insan bir kere starbucksa alıştığı gün bırakamıyor kahvelerinin tadı gerçekten muhteşem.ben özellikle soğuk kahvelerine bayılıyorum tatları çok güzel ama bazı kahvelerinin tadı çok güzel olmuyor.yinede gitmeyenlerin gitmesini öneririm.

belki sıradan kahvelerle kıyasladığımızda öyle düşünülebilir ama çok iyi gurme kahveciler var. kahve kültürü yaygınlaştıkça fark edilecektir eminim.

cicekatakul
11 Takipçi

başkasını tanımam 'cha tea latte' vazgeçilmezlerim arasında yanına birde kahveli pastaa.. keyif yapmanın ötesi yokkkk

En çok gittiğim mekan. Starbucks in kahvelerini içeceklerini seviyorum. Frappuccino karamelllisini seviyorum. Cappuccino su da güzel. Internetinin olması da ayrı güzel.uzun uzun otururum.laptobumu alıp işlerimi orda yaparım

dildenoruc
6 Takipçi

Boş zamanımın vazgeçilmezi ne zaman dışarı çıkarsam kendimi starbucks da buluyorum kendimi tadını hiçbir kahvede bulamıyorum.

en sevdiğim kahveleri yapıyor özellikel sert kahve sevenlere cold brew latte yeni çıktı herkese öneririm #starbuks

İlgili markaya ait diğer içerikler

Starbucks
Starbucks
51 Takipçi

Starbucks, ABD'li kahve dükkânları zinciridir. Merkezi Seattle, Washington'dadır. Starbucks, adını Moby Dick'teki Starbuck adlı karakterden alır ve simgesi bir denizkızıdır.