sezginacik
11 Takipçi
İbrahim Tatlises Ak Partiye Uye Oldu
İbrahim Tatlisesin siyaset aski bitmiyor. Daha once uc kere Urfadan millet vekili adayi oldugu Ak Partiye bu sefer uye oldu. Ve bir sonraki vekil secimlerinde bende varim mesajini verdi. Belki dorduncu sefere millet vekilligini alabilir emektar sanatci.


14 Yorum

durudurulay
16 Takipçi
İbrahim Tatlıses'in artık sessizce sahalardan çekilmesi gerekiyor hem sanat camiiası hem de politika ona göre değil artık İmparator devri bitti gitsin bir sahil kasabasında falan yaşasın bıraksın heyecan aramayı.
mertyuksel
9 Takipçi
Bu adam nasıl bir insan ben hala anlamıyorum ya bi ayağı çukurda hala hiç bişeyden eksik kalmıyor baravo mu desem yoksa şaşırsam mı bilemedim. Ama bence artık dursa daha iyi olur.
Ya bi git ibo abi valla azıcık yaşının adamı ol artık heryere sazan gibi zıplamaaaa.
maryu
0 Takipçi
bu adamın böyle bi sevdası var. bi gözü toprağa bakıyor ama yine vazgeçmiyor. şöyle kuytu köşe bi muhtarlık falan verseler de kurtulsak.
bengus
0 Takipçi
müzikten kopmuş, serveti erimiş ibrahim tatlıses'in eski saygınlığına kavuşabilmesi için tek yol siyaset. o da bunu yapıyor.
metinseyrek
0 Takipçi
O kadar aday oldu ama bir turlu vermediler vekillik ve hala da pesini birakmis degil anlasilan.
barbour
0 Takipçi
ibrahim tatlıses oy potansiyeli olan biri. akp de sever böyle simaları kadrosuna katmayı. kenan sofuoğlu milletvekili olduysa ibrahim tatlıses hayli hayli olur.
cesai
1 Takipçi
ibrahim tatlıses'i çok severim. ortadoğu'da ibo'yu bilmeyen, tanımayan yoktur. alpay özalan bile milletvekili olmuşken ibrahim tatlıses de olmalıdır.
juicy
2 Takipçi
bugüne kadar türk müziğine kattıkları ibrahim tatlısesi kültür ve turizm bakanı bile yapmaya yeter. coğrafyamızda onun kadar tanına türk yok denecek kadar azdır.
Bence gereksiz uğraşıyor ak partiyi destekleyebilir ama parti onu milletvekili olarak pek görmüyor gibi bağımsız olarak aday olsa şansı daha yüksek olurdu bence
irmakdemir
2 Takipçi
Kimin ayağının çukurda olduğu bilinmez herkesin demokratik hakları var bence bunu yadirgamamak lazım. Ama bununla beraber İbrahim tatlises ısrarla kabul.edilmedigi bir partiye girmeye çalışıyor bu tuhaf ama ...
ferruhaylam
2 Takipçi
Bence bir daha ki secimde tekrardan adaylığını açıklayana gibi duruyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
1242 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.