hulyakar
6 Takipçi

nasıl büyük mağazalarında ne arayıp buluyorsam, küçük mağazalarında da aynı bim gibi temel ihtiyaç maddeleri dışında hiçbir şey bulamıyorun #carrefoursa'nın. yani aynı şeyleri bimden de alabiliyorken neden carrefoursaya gideyim? bence küçük mağazalarına daha çok çeşit getirmeliler. beylikdüzü osmanlı caddesindeki mağazasından bahsediyorum spesifik olarak. diğer taraflarda da bu sorunu gördüm.

2 Yorum

denizcelen
4 Takipçi

Aynen kesinlikle katılıyorum. Mini olan marketlerinde çok fazla ürün çeşiti olmuyor. Ayrıca açıkçası #carrefoursa tansaş Migros gibi ürünler çoğu markete kıyasla da çok fazla pahalı oluyor.ben cok tercih etmiyorum o yüzden.

cipsler için dipsosları bulamayışımın sebebi bu demek ki evin oradaki carreforuda! ancak haramideredeki carrefoura gidince alabiliyorum. oraya o trafiğe de girmek işkence haline geldi artık. ben de katılıyorum sana. en azından çeşitlerden birer tane de olsa getirmeleri gerek. yoksa çok sıradan ve diğerlerine göre yüksek kalıyor fiyatları.

İlgili markaya ait diğer içerikler

CarrefourSA
CarrefourSA
39 Takipçi

İlk mağazasını 15 Haziran 1963'te Fransa'da açan Carrefour, bugün 33 ülkede, yaklaşık 16 bin mağazası ve toplamda 470 binden fazla çalışanı ile Avrupa'nın 1 numaralı perakende zinciridir. Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye'de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy, İstanbul’da açtıktan sonra 1996 yılında Sabancı Holding ile iş ortaklığı yaparak CarrefourSA ismini aldı.