huluya
3 Takipçi

#Fakir elektrik supurgesi evde islerimi cok kolaylastiriyor ve ben fakir supurgemi teknosadan aldim. Teknosa arada bir kampanya yapiyor ve bu tarz urunleri haftasonu indirimine aliyor. Bende boyle bir gune denk geldim ve hemen aldim. Her ev hanimina fakir elektrik supurgesi lazim.

  • Fakir Fakir için
  • 2017-02-24T16:39:33

3 Yorum

esinsu
1 Takipçi

Bende evimde kullaniyorum #fakir supurgesini ve bu elektrikli supurgenin en guzel tarafi cok hafif ve kullaniminin cok rahat olmasi bana gore. Heryere kolayca tasinabiliyor bu yuzden is yaparken sizi yormuyor.

feri
3 Takipçi

Ben de geçen hafta #a101 den güzel bir elde tutulan bu elektirik supurgesinden değişik renkte olanı aldım çok severek kullandığım bir süpürge oldu çekim gücü cidden iyi ama ben sadece ucu üçgen şekilde olanlardan aldım iyi oldu yani ama üçgen degilde bu şekilde olsa ucu daha da güzel olurdu ben severek aldım.hiçbir sıkıntı olmadı gerçi şimdilik ama sanki ucu üçgen olduğu için aralara sokarken çok iyi olurdu gibi geliyor bana.

nalanagbal
0 Takipçi

Fakirin bu elektrikli supurgesi cok pratik ve kullanisli. Bende evde kullaniyorum ve temizlik daha rahat ve kolay oluyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Fakir
Fakir
29 Takipçi

Tam 80 yıldır dünyada ev temizliği ve hijyen denince akla gelen Fakir Hausgerate, H. Wilhelm Kircherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kuruldu. “Fakir” markası Almanca’da aile anlamına gelen Familie ve kurucusunun soyadı Kicherer’in birleşmesinden doğdu.