epitaph
12 Takipçi
Hotpoint Çamaşır Makinesi Deneyimi
Çamaşır makinesi artık bu devirde olmazsa olmaz. yani kıyafetler çok kirlenmese bile elde yıkama, su faturaları, efor sarf etmek falan eskiler baya zor işle uğraşıyormuş dedirtiyor. Şimdi çamaşır makineleri oldukça uygun fiyata da bulunabiliyor. Benim ilk makinem #hotpoint markasının olmuştu. Açıkçası henüz alalı bir sene olmadı ama çok memnunum. Sakin, sessiz çalışıyor.

3 Yorum

aydinn11
9 Takipçi
#Hotpoint beyaz esya konusunda sinif atlayan ve piyasada ki en saglam ve tasarruflu urunler yapan marka bana gorwle.Bizim camasir makinasi da artik Hotpoint markasi ve evde ki bayanlar da urunun tasarrufundan ve kalitesinden cok memnunlar.
betty
2 Takipçi
gerçeekten muhteşem bir çamaşır makinesi aynısını kullanıyrum ve neredeyse 1.5 sene idare etti gerçekten sınıf atlayan bir marka hotpoint ve gayet memnunum makinede hiç sorun çıkmadı
malique
3 Takipçi
ben bu makinenin farklı bir modelini kullanıyorum ve gayet memnunum 2 yıl oldu bir sıkıntı çıkmadı, biz zamanında çok ucuza aldık 9 kg idi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hotpoint
Hotpoint
11 Takipçi
Tüm Hotpoint ürünleri sunduğu akıllı ve doğaya saygılı çözümlerle evinizin her alanında size maksimum konfor sunmak için tasarlanmıştır. Sürekli geliştirilenen ve yenilenen teknolojisi, zarif tasarımıyla birleşir,