sinemcanpas
1 Takipçi
Hotpoint Beyaz Eşya Kullanıcı Yorumları
Bir suredir evimde ki bir kac parca beyaz esyayi degistirme gibi bir fikrim vardi ama hangi markadan hangi modeli alacagim net degildi.Esimde dun tesadufen #Hotpoint magazasina ugramis yok ustunde.Ve istedigim bulasik makinesi camasir makinesi urunlerinin cok uygun oldugunu ve cok kaliteli urunler oldugunu soyledi.Ertesi gun beraber gittik magazaya ve cok guzel bir magaza ilgisi sonrasi her iki hotpoint urununu de aldik eve geldik.Her iki urunumden de cok memnunum.

3 Yorum

Benimde bulaşık makinem Hotpoint ve bende oldukça memnunum yalnız tek sorunum servisi biraz ağır kalıyor geçen günlerde sanırım kireçleme yapmış filtresi bu nedenle tam temizlenmiyordu bulaşıklar aradım fakat 48 saat sonra ancak gelebildiler bunun dışında performansından ve kalitesinden gayet memnunum.
3 sene önce 8 kiloluk çamaşır mekinesini, bu sene de bulaşık makinesini aldım. a+ ve fazlasıyla enerji/ su tasarrufu sağlıyor. bunu kullandıkça göreceğine eminim. yerli markalardan da daha ucuz. iyi bir seçim yapmısın. ben de gayet memnunum hotpointten.
aysell63
419 Takipçi
diğer pahalı markalara nazaran mükemmel bir yıkama sistemi var içi de çok kullanışlı #Hotpoint bence mükemmel bir bulaşık makinesi yapmış kısa programı da etkili

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hotpoint
Hotpoint
11 Takipçi
Tüm Hotpoint ürünleri sunduğu akıllı ve doğaya saygılı çözümlerle evinizin her alanında size maksimum konfor sunmak için tasarlanmıştır. Sürekli geliştirilenen ve yenilenen teknolojisi, zarif tasarımıyla birleşir,