emirkasam
6 Takipçi
Hotic Bot Sezonu
Hotic magazalarinda kisa ozel cok guzel İndirimler var arkadaslar. Ozellikle de kis icin kaliteli deri ve tarz bir bot ariyorsaniz hotic magazasina da goz atin mutlaka. Yeni sezon urunler de indirim de mevcut. Bende bot aldim ve cok da memnunum.


8 Yorum

aysell63
451 Takipçi
#Hotiç ürünleri ile ilgili deneyim sahibi olmadım ama bu bot modeli en beğendiğim bir model gidip bakacağım
çeşitler giderek azalıyor hotiç'te. buna paralel fiyatlar da düşüyor. geçen senelerdeki hotiç kalitesini bulabilir miyiz bilemiyorum.
ozlevent
4 Takipçi
konkordato ilan ettiklerinden beri hotiç'ten ayakkabı almıyorum.. önceden alıyordum, sorun oldu mu götürüyordum. şimdi bunun garantisi yok.
bulentvarsak
1 Takipçi
Daha bugun hotic magazasindaydim ama cesit o kadar az ki cok sasirdim. Bisey bulamadim acikcasi.
oyabursa
2 Takipçi
#hotic iyi marka ama ben yeni sezon ürünlerini özellikle erkek de pek beğenmedim biraz çizgisini bulamamış Sanki bu kış mevsimi bana öyle geldi belkide bu kışın modası Tam oturmamistir
onuriko
5 Takipçi
Hotiç konkordato ilan ettikten sonra ürünlerde de kısıtlamaya gitti sanırım çünkü 2019 kış dönemine ait adam akıllı hiç bir bot,çizme falan göremedim ben bu nedenle çokta güvenemiyorum artık.
tuanabalay
5 Takipçi
Gecen yil Hotic magazasindan aldigim deri botumu bu yil da kullaniyorum. Hala ilk gun gibi saglam ve kaliteli.
aycazorsa
4 Takipçi
Hotic ayakkabilarini kullanilan deri malzeme sayesinde yillarca kullanin hic bisey olmuyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HOTİÇ
HOTİÇ
32 Takipçi
HOTİÇ,modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Tasarımlarında moda ve trendleri günden geceye uzanan yaşam stillerine uyarlayan HOTİÇ, tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanmaktadır.