aysell63
266 Takipçi
hızlı hem de çok hızlı
özel günler de aileme süpriz yapmayı çok severim çiçekler hediyeler istedikleri bir şeyi almak ve yollamak gibi #ÇiçekSepeti artık sadece çiçek değil meyve sepetleri çikolataları kişiye özel hediyeleri ile gönülleri çalan ve hediye bulma krizlerini dindiren bir isim benim için anneme mis gibi bahar çiçekleri kız kardeşime güzel isimli bir kalem erkek kardeşime cüzdan ve anahtarlık isimli onlardan bana gelen ise meyve sepeti


14 Yorum

enveresra
4 Takipçi
#ciceksepeti sayesinde ozel gunleri hatirliyoruz ve sevdiklerimizi mutlu ediyoruz. Hizli teslimat kaliteli hizmet.
yasinkorkut
5 Takipçi
Kaliteli bir hizmer sunuyorlar ve sectiginiz saatler arasinda mutlaka teslim ediyorlar. Ayrica hediye isi de iyi olmus.
sibelcosar
4 Takipçi
Bir çiçekle gönül almak isterseniz mutlaka o çiçek çiçeksepetinden olsun ne zaman sevdiğim birini mutlu etmek istesem hemen çiçeksepetinin çiçeklerinden sipariş veriyorum ve bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım herkes gayet memnun kaldı. Keza bi kere bana ablam başka bir firmadan göndermiş siparişteki çiçekle gelen çiçek arasında dağlar kadar fark vardı bu yüzden çiçeksepetinden şaşmayın derim.
seziner
1 Takipçi
Dar zamanlar için elbette ki kurtarıcı hatta fazla kurtarıcı oluyor ama bana kalırsa artık insanlar burda sipariş edilen ürünlerle çok da zevk almıyor yani hızlı düşünülmeden verilen gönderilen bir hediye gibi geliyor bana.
esmasare
204 Takipçi
çok lezzetli görünüyor #ÇiçekSepeti nden bana sadece çiçek geldi bir kaç kez ama bunu da beklerim
nisafur
3 Takipçi
#ciceksepeti nde her tür hediye var çiçekleri çok uzun ömürlü olmuyor o yüzden ben çikolata ya da kek sepeti daha çok tercih ederim
yakupduylac
4 Takipçi
Ben dun #ciceksepeti uzerinden cikolata buketi siparis verdim ve esim cok begendi bu hediyemi ve cicekten daha guzel diyor kendisi.
çiçeksepeti yemeksepeti valla herşeyin bir kolayını buldular bence sevdiğin insana ısmarlama değil kendi elinle vermen gerekiyor çiçeği o zaman daha kıymetli ve özel oluyor diye düşünüyorum.
Kendi elinle vermenin yeri çok ayrı tabii ama günümüz çalışma koşulları o kadar zor ki birbirimize vakit ayırdığımız zaman çok kısıtlı bu nedenle sevdiğini değer verdiğini çiçeksepeti gibi yerlerden gönderdiğiniz küçük hediye ya da çiçeklerle göstermek de gayet hoş oluyor. Mesela eşim bana gönderdiğinde ben inanılmaz mutlu oluyorum o yoğun tempoda beni düşünmüş diye.
Anneler gününde anneme hediye alayım dedim ve aldım anneler gününde teslim ettiler geciktirmeden teşekkürler çiçek sepeti
yasemindingil
4 Takipçi
Çoğu zaman hediye alamadığımda zamanım olmadığında ilk başvurduğum yer #çiçeksepeti dir çünkü karşı tarafı mutlu edebilen çok güzel bir hediye
berfinucman
13 Takipçi
Anneler gününde, sevgililer gününde her özel günde imdadıma yetişen firma çiçek sepeti. Görselerdeki gibi birebir gelmesi çok güzel yorulmadan insanlara olan sevgini ve onları düşündüğünü göstermene yardımcı oluyor. Sadece çiçek seçeneğinin olmaması daha güzel kişiye özel hediye seçeneği bile mevcut.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Çiçek Sepeti
Çiçek Sepeti
71 Takipçi
CicekSepeti.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2006 senesinde kuruldu. ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 350'den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.