hillalkarasu
1 Takipçi
Herkes telefonları ile tanırken markayı tabi ki hak ederek ben #samsung un elektrik süpürgesinin de ne kadar muazzam bi alet olduğundan bahsetmeliyim.Telefonlarda ki performansı elektrik süpürgesinde de bi hayli göstermişler.O kadar iyi ki performansı temizliğimden bana kalan zaman için her zaman aldığıma şükrediyorum.


4 Yorum

zeyto
3 Takipçi
Benim ablamda da #Samsung bulaşık ve elektrik süpürgesi var olabildiğince kullanıyor iki yıldır ve hiç sorun yaşamadı özellikle Samsung sanırım diğer markalara göre çok daha az elektirik harciyormus sırf bu yüzden bile samsungdan alınır bence de şuan öğrenciyim ama ilerde bende Samsung ya da simens düşünürüm
Her alanda kalitesini farkını ortaya koymuş bir marka. Telefonlarıyla harikalar yaratırken beyaz eşyalarda da aynı özen ve kaliteyi ortaya koyduğu gibi süpürgesinden de çok memnun kaldım her zaman her yerde Samsung.
Temizlik yapmayı bana sevdiren marka her yeri tertemiz yapıyor. Elektronik ürün denince akla gelen ilk marka.
fatihyuce
208 Takipçi
#Samsung denince akla gelen tablet ya da akıllı telefon ama küçük ev aletleri de mükemmel ben de elektrikli süpürgeyi tavsiye ederim

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
108 Takipçi
Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.