hikmetkaytas
3 Takipçi
Yeni Apple watch 4

Apple yeni nesil iphone ile birlikte yeni cikardigi akilli saati olan apple watch 4 tanitti. Serinin 4. Modeli bu ve ekran diger saatlere gore yuzde 36 daha buyuk. Bir cok acidan gelisim gosteren yeni urunun en dikkat ceken ozellikleri ise, kalp grafigini cekmesi ve ekg makinesi gibi calismasi. Ayrica dustugunuzde saat bunu algiliyor ve 1 dakika icinde kalkmazsaniz hemen acili ariyor. Cok iyi yenilikci ozellikler olmud yeni seri de. Turkiye fiyati henuz belli degil ama 3500 ve 4000 bin civarlari olmasi bekleniyor.


  • Apple Apple için
  • 2018-09-14T05:14:48

4 Yorum

kayipcanan
0 Takipçi

artık apple ürünü almak resmen hayal oldu fiyatlar aldı başını gidiyor bakalım zaman ne gösterecek korku içinde izlemekteyim bu ekonomik krizi..

senolkarak
4 Takipçi

Bence de bununda fiyati bes bini bulur. Cunku herseyin fiyatini cok abartmislar.

omerbasan
3 Takipçi

Baya ozellikli bisey yapmislar. Ozellikle de kalp ekg cekimini cok begendim.

sedefbay
2 Takipçi

#Apple almak biraz değil tam.hayal.oldu diyebiliriz doların anı artışı en çok teknolojik ürünlerde kendisini gösterdi Tabi araçlarda Aynı şekilde Apple iphone almak isterken onu da alamayız artık

İlgili markaya ait diğer içerikler

Apple
Apple
160 Takipçi

Apple Inc. ya da eski adıyla Apple Computer, Inc., merkezi Cupertino, California’da bulunan; tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan, geliştiren ve satan Amerikan çok uluslu şirkettir.