hikmetburkan
2 Takipçi
Yazin en iyi kokusu
Kesinlikl bu yazin en iyi kokusu #calvinklein one arkadaslar. Bende daha yeni kesfettim. Dun Ykm magazasinin parfum bolumunde bakiniyordum ve satis gorevlisi arkadas bana onerdi ve bende cok begendim. Tam yaz kokusu. Fres ve serinletici bir havasi var. Yaz parfumu almak isteyen arkadaslara tavisye ederim.


9 Yorum

nurdanak
0 Takipçi
Benim eşimde Calvin Klein kullanıyor ve kokusu o kadar hafif ve güzel ki yaz kış beni hiç rahatsız etmiyor biraz alerjik bir bünyem olduğu için ağır kokulara hiç gelemiyorum o yüzden benim için en önemli kriter kokusunun hafif olması ve calvin klein bu konu da çok başarılı.
Bende bayan calvin klein euphoria kullanıyorum kokusu o kadar hafif ki hiç rahatsız olmuyorsunuz ayrıca hangi ortama girersem herkes parfümün adını soruyor çok fresh kokuyor diyorlar sizde benim gibi ağır koku sevmiyorsanız mutlaka calvin klein euphoria'yı deneyin derim.
saadetaksoy
0 Takipçi
Hiç kullanmadığım bir marka ama ismini çok duydum bakalım fırsatım olurda alırsam bende deneyimlemek isterim çünkü farklı kokular denemeyi oldukça severim.
Calvin Klein in2U'yu yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hem çok kalıcı hem de hafif bir kokusu var ayrıca fiyatları da diğer markalara göre daha makul, sizde benim gibi hafif kokular seviyorsanız Calvin Klein in2U'yu mutlaka deneyim derim.
feyzaalbayrak
19 Takipçi
Calvin Klein'nin tüm parfüm çeşitleri çok hoş kokuyor fresh bir kokuları var ayrıca gayet kalıcı da bende yaz aylarında Calvin Klein tercih edenlerdenim.
metek
2 Takipçi
Bugün denedim ck oneı beğenmedim ya... o 90 ların sentetik parfüm kokusu var. Sevmedim. Calone galiba.
fatihyuce
208 Takipçi
#CalvenClein kokularının ayrı bir tutkusu vardır ve özel bir kokudur şişeleri bile insana özel bir his katar ben de parfüm konusun da severek aldığım isimlerden biri derim

İlgili markaya ait diğer içerikler

Calvin Klein
Calvin Klein
42 Takipçi
Calvin Klein Inc. Amerikalı moda tasarımcısı Calvin Klein tarafından kurulan moda evi.