cigdemyuce
49 Takipçi
her zevke çeşit
#Nescafe çeşitleri o kadar fazla ki kimin nasıl sevdiğine saygılı bir alternatifi var köpüklü şekerli sade karamelli daha ne olsun bence kahve de iyi bir isim #Nesacafe benim son dönem de favorim ise soğuk kahve de karamelli olan inanın ki hem ferahlık hem de dinçlik katıyor sırada bitterlisi var


9 Yorum

adamlar süper düşünmüş yazın sıcak sıcak içilmiyordu şimdi soğuk nescafe sayesinde ferah ferah içiriyoruz bende cafe chocolusuna bayılıyorum.
gizemb
0 Takipçi
Gerçekten güzel düşünülmüş nescafeyi tebrik etmek lazım tadları gerçekten çok iyi çeşit olması da çok hoş fakat bu kahveler gerçekten çok pahalı biraz daha ucuz olabilirdi.
erenv
0 Takipçi
Gerçekten muhteşem bir fikir kahve yerlerinde 10 tl vereceğime bundan alırım daha iyi hem bir sürü çeşit var hemde hepsinin tadı birbirinden güzel. benim tavsiyem kahverengi olan deneyin derim.
Bu kahveler çok mantıklı düşünülmüş yazın insanları büyük bir dertten kurtarıyor. ben bu kahveye bayılıyorum özellikle kahverengi olanına.
esinu
0 Takipçi
Çok mantıklı düşünülmüş bir şey gerçekten çok güzel tatları var yazın gerçekten çok işime yarıyor. kahvelerin fiyatı biraz pahalı ama olsun.
kadirulu
0 Takipçi
Benim bu kahvelerde favorim kahverengi olan kahve hem çok daha güzel bir tadı var hemde çok daha tatlı bir tadı var mutlaka deneyin.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Nescafe
Nescafe
140 Takipçi
Nescafé, dünyada hazır kahveyi ilk olarak piyasaya süren kuruluştur. Nestlé'ye ait olan bir hazır kahve markasıdır.