erhangngr
3 Takipçi
Hepsiburada'da pet shop ürünlerinde yüzde 20 indirim
Kedim için aldığım lindo cat kedi kumunu internette ararken hepsiburada'daki yüzde 20 indirim kampanyasını gördüm. normalde evin karşısındaki petshoptan 20 liraya aldığım kedi kumunu 25 liraya satmaya başlamışlar. aynı kedi kumu hepsiburada'da bu kampanyayla 14.35'e satılıyor. ayrıca mamalar da oldukça uyguna geliyor. Eğer evde kedi ya da köpeğiniz varsa daha fazla zam gelmeden bu kampanyaya yetişin derim.


9 Yorum

serenlihayat
0 Takipçi
Aaa hemen teyzeme haber vereyim kendilerinin 2 kedi 1 köpeği var evinde, sokak hayvanlarını da extra ilgileniyor bu kampanya ile artık çılgın gibi alışveriş yapar zuzummm;)
berilcan
0 Takipçi
evet ya geçen gün bende kendilerim için mama siparişi verdim çokta karlı bir alışveriş oldu benim için kedisi köpeği olan arkadaşlara duyrulur bu fırsatı kaçırmayın.
aysell63
243 Takipçi
Tüh erken davranmışım ben aldım indirim olmuş ama yine de piyasanın en alt fiyatını veren yer #Hepsiburada olmuştu
edibekeser
3 Takipçi
Cok iyi bi haber. Benim besledigim ev de bir hayvanim yok ama sitenin bahcesinde kedilermiz var onlar icin siparis vericem.
senayakay
0 Takipçi
Ben de yararlandım bu kampanyadan 2 mama fiyatına 3 mama aldım ve de çok memnun kaldım umarım bu tarz kampanyaları sıklaştırırlar.
yusufy
0 Takipçi
Bazen evden çıkamayacak halde olduğumda kedimin ihtiyaçlarını da alamadığım oluyor o yüzden çoğu zaman buradan alıyorum kedimin ihtiyaçlarını. Hem indirimlere gelince pet mağazalarından ucuza alıyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
30 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.