eda2
2 Takipçi
hepsi burada gece indirimleri
internet alışveriş sitelerini gezen biriyseniz bazı sitelerin farklı saatlerde anlık kampanya yaptığını görmüşsünüzdür. ben hepsiburada'nın gece için özel indiriminden seneler önce bir bilgisayar almıştım. geçen de televizyon aldık aynı şekilde eve. sapasağlam geldi çok şükür. piyasa fiyatının oldukça altında. takip etmenizi öneririm.


4 Yorum

sedhf
0 Takipçi
Aaa ilk kez duydum ben bunu bir degerlendiriyim ihtiyacım olan şeyler var onları gece indiriminden alsam çok daha uyguna gelebilir .arastirilirsa fırsatları değerlendirmek de fayda var bence de..
feyzak
0 Takipçi
biz gece kuşu indirimi ile hem pc hemde televizyon aldık çok güvenli bir şekilde alış verişi tamamladık, hafta sonu sipariş verdiğimiz için 3 gün gibi bir sürede geldi sağ sağlam elimize ulaşmış oldu ürünler teşekkürler hepsiburada.
cumcum
179 Takipçi
ben de çok korkarım gelecek üründe sorun olmasından ama #Hepsiburada bunu sigorta yaparak önlüyor çok güzel bişey
ranasu
2 Takipçi
Surekli takip ettigim sitelerden biri cunku ana sayfada haftanin yada gunun firsati urunler cok uyguna cikiyor gercektende.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
30 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.