orhanduran
6 Takipçi
Hem uygun hem de kaliteli
#generalmobile almadan once cok arastirdim ve kullanici yorumlarina baktim ve buyuk bir kesim telefonlardan cok cok memnun. O yuzden bende bir telefona binlerce lira verecegime kendime gayet makul bir fiyata #General Mobile marka telefon aldim ve bir aydir da kullaniyorum herkese de tavsiye ediyorum mutlaka.


8 Yorum

gwmi
7 Takipçi
Ilk telefonum #generalmobile di Aman Allahım ben iyi değildir diye düşünsem de defalarca düşmesine hirpalanmasina rağmen banamisin demedi telefonum çok uzun süre kullandım daha sonra tel değiştim diye enişteme verdik onun da ihtiyacı vardı kırılmıştı teli şimdi kullanıyor severek hiç bir problem yaşamadı hala 5 sene oluyor düşünün yani nasıl sağlam bir telefon yapmışlar
fatysjd
0 Takipçi
General mobile #discovery2 var bende iki sene oldu alalı bende hiç sorun yaşadım acaip hızlı çift çekirdek ekran çözünürlüğü oldukça iyi 2gb dan var icinde avantaj illa pahalı ürünlerde olmuyor üstelik de uygun fiyatlı daha ne olsun bence general mobile yerli olduğu için de tercih edilmeli herkes sarmış iPhone ya da iPhone biraz yerli üretimi teşvik etmek gerek
ilkergenc
3 Takipçi
#Generalmobile diacover kullanistim eskiden ve cok saglam kaliteli bir telefonda. Uzun bir sure idare etti beni kalitesi de cok iyiydi. Gercektende android de cok basarili bir marka.
degur
4 Takipçi
Benim hanım kullanıyor başlarda pek hoslanmadi ama daha sonra aslında çok iyi bir telefonmus diye kaç kere söylediğini duydum şimdi de kullanıyor halen ve arada değiştirsem mi dese de yok ya benim telefonum çok iyi diyor sadece genel bir yorum olacak sa hiç reklamı yapılmıyor yerli telefon olmasına rağmen
aslidfh
0 Takipçi
Şimdi yeni modeller çıkmış general da o kadar fonksiyonlu ki iki tane farklı selfie modeli var ayrıca isteyenler için daha hızlı olmak adına değişik bir adım da atmışlar bence artık insanlar daha uygun ama kalkamadım telefonlara gecmelilerdir.
devrandonmez
4 Takipçi
General Mobile Elite kullaniyorum bende ve cihazimdan cok da memnunum. Simdiye kadar gordugum en uygun ve en kaliteli telefonlardan birisi.
bende general mobile 5 plus kullanıyorum ve gayet memnunum,tek bir kere servise gitti oda şarj temassızlığı yüzünden şuan hiç bir sıkıntısı yok,telefonun 2 tane sorunu var dışarı çıktığınızda şarjı almayı unuttuğunuz an yandınız başka telefonun şarjı uymuyor 2. sorun ise çok çabuk ısınması soyla medyada 30 dk dolaştığım an ateş gibi oluyor bunlar dışında bir sorun görmedi ama gayet dayanıklı bir telefon yapmışlar telefon alacaksanız general mobile alın derim.
esinp
1 Takipçi
ben 1 yıla yakındır general mobile 5 plus kullanıyorum bir kere batarya sorunu yaşadım başka sıkıntı olmadı ve bu fiyata böyle özellikli bir telefon zor bulunur.

İlgili markaya ait diğer içerikler

General Mobile
General Mobile
22 Takipçi
General Mobile, evrensel teknolojiyi yakından takip ederek uluslararası bir marka yaratmak düşüncesiyle 2005 yılında Amerika'da kurulmuştur.Müşteri güvenirliliği ve Pazar payı General Mobile'ın en önemli önceliğidir. Uzun vadede istikrarlı bir fiyat ve geniş müşteri portföyüne ulaşmak için odaklanmıştır.