hd iskender ve künefe
Dışarıda hamburger yiyeceğim paraya iskender ve künefe yiyebiliyorum. hd iskender iskenderi lokantalardaki pahalı yemek olmaktan çıkardı. lezzet olarak hızını ve fiyatını da düşünürsek beni tatmin ediyor. ayrıca künefesi de oldukça lezzetli.


7 Yorum

yasindg
3 Takipçi
Iskender sevmeyen varmıdır acaba Hadi geçtik onu İskender değilde #hdiskender sevmeyen hiç görmedim ben geçen sinema bileti de bedava veriyordu gene lezzeti ve bilet avantajı ile aldık
yunusbay
1 Takipçi
Bence baydoner gibi markalarsan cok daha kaliteli ve eti cok daha lezzetli. Baydoner gibi derin dondurucu da hazir et kullanmiyorlar. Cok daha lezzetli Hdiskender.
alicelik
3 Takipçi
İskenderi zaten guzelde ben en cok kunefesine bayildim tam hatay usulu yapiyorlar cok lezzetliydi hakikatende.
nurugur
0 Takipçi
iskenderi fena değil ama künefesini beğenmedim. istediğim sıcaklıkta gelmiyor ve üzerine dökülen şerbeti çok ince. biraz daha yoğun ve peynirli olmalı.
south
4 Takipçi
hamburger yerine alışveriş merkezlerinde ilk tercih ettiğim adres haline geldi hd iskender. severek yiyoruz. daha çok açılmasını istiyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HD İskender
HD İskender
17 Takipçi
21 yıldır damak zevkine düşkün milyonlarca HD İskender müşterisini memnun etmenin gururunu yaşatan, lezzet dolu bir yolculuk. Türkiye’nin ilk iskender zinciri olan HD İskender, yolculuğuna 21 yıl önce Ankara’da başladı. Bugün tüm Türkiye’ye yayılan HD İskender; İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon, Çankırı, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Hatay, Denizli, Eskişehir, Kütahya, Sakarya, Sivas, Aydın, Isparta ve Kocaeli’de lezzet düşkünleriyle buluşuyor.