hazals
2 Takipçi

sürekli aynı şeyi sipariş vermem rağmen #dominos'tan aldığım hiçbir pizza birbirinin aynı lezzet ve malzemede olmadı. restoranlarında hazırlama şekillerini gördüm her şeyin standardı var. ama nedense pizza çıkıp masaya gelince aynı olmuyor. neden kaynaklanıyor diye sordum onlar da bilmiyorlar. size de aynısı oluyor mu?

2 Yorum

deno
0 Takipçi

Ülkemizde suan bence de en favori olan pizza #dominos her zaman yemeği destekleyen biri değilim ama arada sırada yemek bence oldukça makul diye düşünüyorum ben ayda birkaç kez en fazla yiyorum çünkü ev yemekleri normal fast food göre çok daha saglikli

pelinbatar
1 Takipçi

Evde en kolay seylerden biri de #Dominosun magnetinin buzdolabim da olmasidir. Hic yemekle Zaman harcayamadigim icin direk siparisimi veririm.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi

Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.