hawag
2 Takipçi
Dominos gel al servis hizmeti memnuniyeti
her siparişimde başka lezzette bi pizza yiyorum #dominos'ta. üstelik fiyatları her geçen gün artıyoruz. evime yakın olduğu için arada restorana gidip yiyorum. orada tat da, görüntü de daha farklı oluyor. fırsatınız olursa eve söylemek yerine gidin sıcak sıcak yerinde yiyin. daha güzel yaptıklarını göreceksiniz.

2 Yorum

ferdem
1 Takipçi
Bende çok seviyorum #dominos lezzetini eskiden farklı tatlar vardı dominos dışında çok tutulan #pizzahut gibi ama dominos gelince hepsinin tadı geri kaldı diyebiliriz ben de Konyalı ve sarımsak kenarlara bayılıyorum
kemalbilin
1 Takipçi
İyi ki #Dominos var diyorum cunku evde bisey olmadigi zaman bir telefonla yarim saatte istedigim menu evime geliyor ve dominos lezzetinde.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi
Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.