hasangns
3 Takipçi
etkili vitamin takviyesi: pharmaton

Haziran ortasında okulun bitmesinden bir hafta sonra işe başladım. yoğun bi okul maratonundan çıktığım ve hiç dinlenemeden işe başladığım için kısa sürede enerjim düştü. öneriler üzerine pharmaton'a başladım. sabah 9-10 gibi kahvaltıdan sonra 1 adet alıyorum. ilk birkaç günden sonra etkisini göstermeye başladı. günde yaklaşık 9-10 saati dinç geçiriyorum. birkaç gün almayı unutsam da vücudu tekrar ritmine sokmuş olmalıyım ki eksiklik hissetmiyorum. umarım vitamin takviyesine ihtiyacınız kalmaz, eğer kalırsa pharmaton'u tercih etmenizi öneririm.


4 Yorum

geçen sene kışın bende iş- ev derken çok yorgun düştüm bünyem error verdi resmen hemen doktor tavsiyesi ile pharmaton kullandım ve çokta memnun kaldım ama kullanım şekli çok önemli aç karna almamanız gerekiyor yoksa ciddi anlamda baş dönmesi yapıyor.

hasanaltas
4 Takipçi

Gun icinde ister istemez enerji kaybina ugruyor insan ve hele bu sicaklar da iki kat enerji kaybi. O yuzden #pharmaton ile zinde kaliyorum bende.

youplus diye bi vitamin takviyesi kullandım geçen aylarda. bir gün bir saniye bile etkisini görmedim. pharmaton'u yorumlarınıza güvenerek deneyeceğim.

snny
0 Takipçi

pharmaton değil de supradyn bi ara kullandım. hiç etkisini görmemiştim. bazen ihtiyaç duyuyorum vitamin takviyesine. bir de pharmaton deneyelim bakalım.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pharmaton
Pharmaton
39 Takipçi

Dengesiz ve yetersiz beslenme, spor ve egzersizden uzak kalma gibi sebeplerden dolayı enerjimiz düşer, bu da motivasyon eksikliği yaratır. Motivasyonumuz zayıflayınca iş hayatımızda ve özel hayatımızda işler yolunda gitmemeye başlar.Yorgunluk ve enerji düşüklüğünün olumsuzluklarını yaşamamak için Pharmaton kullanılabilir.