hanifeaslan
6 Takipçi
Yemekteyiz de buyuk edebsizlik

TV8 de yayınlanan ve benim de severek izlediğim bir yarışma programı olan #yemekteyiz de dün olan olaylar ortalığı biraz karıştırdı bu haftanın yarismacilarindan biri olan ve sadece Herkese satasmak için gelen tam bir ergen bence #tayfunarslan isimli yarışmacı o kadar çok olay yaptı ki bağırması çağırması Sanki show yapmaya gelmiş derdi saygısızlık saçma sapan hareketler bağırdı çağırdı sonra mutfağa gidip tepsileri yere attı çok tuhaf bir karakter..Dün diğer yarışmacıları ağlattı erkek yarismacilardan biri bile ağladı sinirinden Bizim çocuklarımız ilerde izleyecek Bunu ben nasıl izletecegim diyerek ağladı biricik hanımda ağladı direk atılması gerekiyor bence programdan ...


11 Yorum

bu tarz yarışmaların hepsinden edepsizlik akıyor zaten bilerek yapıyorlar diye düşünüyorum sonuçta reyting denen bir olay var sırf onun için yapıyorlar valla aklı olan izlemez bu programları çünkü izledikçe prim yapıyorlar ben uzun zamandır bu ve bunun gibi proglarımı izlemiyorum.

ben normalde yemekteyiz programını seviyorum özellikle Onur Büyüktopçu gayet adil bir platform sağlıyor ve bu tarz hadsiz insanlara güzel bir üslupla haddini bildiriyor. Bu bölümü izlemedim ama olaylar nasıl bu raddeye gelmiş pekte anlayamadım madem eleştiri kaldıramıyorsun neden yarışmaya katılıyorsun. Birde benim fikrim yaşı çok küçük ve öğrenci olanları yarışmaya almasınlar ya da alacaklarsa bile o tarz yarışmacıları birlikte alsınlar ki bence daha az sorun yaşarlar diye düşünüyorum.Ama tekrar buradan Onur Büyüktopçu'yu tebrik ediyorum sırf sunucu gözüyle bakmayıp olaylara insan gözüyle baktığı ve adaletli bir duruş sergilediği için.

hako
1 Takipçi

Arkadaşlar bu tarz programlara lütfen prim vermeyin tamam konsept olarak çok güzel ama katılan insanlar o kadar avam o kadar nezaket yoksunu ki program tamamen amacından çıkıyor ve herşey showa dönüşüyor bu nedenle prim yaptırmamak adına ne izleyeceksiniz ne de konu edeceksiniz çünkü siz konuştukça onların kitlesi daha da büyüyor.

onuriko
5 Takipçi

Bazen eğlenceli oluyor bu programları izlemek o kadar saçma sapan tipler geliyor ki güler misin ağlar mısın bilemiyorsunuz. Adamlar yok ben şöyle iyi aşcıyım böle güzel yemek yaparım rakibim yok diyor sonra başlıyor aa o yetişmedi bu yandı demeye bir erkek olarak bana bile eğlenceli geliyorsa bayanlar için çok daha eğlenceli oluyordur.

armudunsapiuzumuncopu
0 Takipçi

Tipinde var zaten çocuğun bi tuhaflık hani böyle herşeye takılan değişik tipler olur ya aynı öyle bir görüntüsü var. Ama yarışma formatı gereği de bilerek rol yapıyor da olabilirler çünkü ben bu tarz programlarda insanların kendi kişiliklerini değil ellerine verilen senaryodaki kişiyi sergilediğini düşünüyorum.

yasinsadas
2 Takipçi

Eskiden severek takip ettigim bir programdi ama bu bolumden sonra artik izlemeyi biraktim. İzlemiycem cunku diskalifiye etmediler ergeni.

arzumokay
7 Takipçi

Televizyon tarihinin en berbat bolumu diyebilirim ve hala reyting icin devam ediyorlar yayina rezalet bence kimse izlemesin.

ertugrulyuce
224 Takipçi

Ya nasıl bir program nasıl bir zeka kalitesi bu çocuğu gördüm ağzının üstüne çakmamış annesi babası sanırım hepai değişik yemin ederşm tv ler boş

obagci
3 Takipçi

reytingler düştüğü zaman oluyor böyle şeyler. sonuçta acunun kanalı. acun bu işi böyle yapıyor.

hazalk
2 Takipçi

edepten nasibini almış herhangi bir kimse böyle bir şaklabanlığa girişmez. yemekteyiz en az izdivaç programları kadar manasız.

tibetyartak
5 Takipçi

Maalesef ki televizyonlar bunlarla dolu ve insanlari bu hale televizyonlar getiriyor. En akillicasi hic izlememek.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
478 Takipçi

Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.