halesoydan
3 Takipçi
Buz gibi Didi
#caykur didi seftali soguk cayi ilk kez aldim ve buz gibi ictigimde tadina doyamadim. Ben bu kadar basarili bir soguk cay beklemiyordum ama her ictigimde tadi damagimda kaliyor bu soguk cayin. Ve surekli de caykur didi alicam yazin en serin ve en guzel icecegi.


15 Yorum

lipton ice teanin yerini tutamadı bende şeker oranı fazla olmuş ayrıca ne bilim beğenemedim işte o yüzden didi içenlere lafım yok ama ben lipton ice teaciyimm;)
mertyuksel
6 Takipçi
bence liptonla yarışır dediğiniz kadar da kötü değil özellikle şeftalili olanı oldukça lezzetli ben beğendim , ön yargıyla bakmazsanız siz de beğenebilirsiniz gibi geliyor.
kezbanocal
0 Takipçi
didi çok güzel hemde yerel ama insanın markette direk ice tea'ye gidiyor alışkanlık oysa yerel markaları desteklemek daha iyi
onuriko
5 Takipçi
reklamlarındaki yaşlı kadın yüzünden sevemediğim bir marka ama yerli üretim olduğu için katkı sağlamaya çalışıyorum umarım pazardaki yerini sağlam bir şekilde alır.
ben didiyi icetea'den daha çok seviyorum ve lezzet/ferrahlatıcılık açısından daha iyi buluyorum.
basaklisaz
8 Takipçi
Valla ilk çıktığında ismiyle de reklamıyla da çok dalga geçmiştim ama şuan soguk çay aldığımda tek tercihim #çaykur didi. Özellikle bergamotlu olan şahane.
selimtekin
0 Takipçi
en sevdiğim soğuk çay didi bilmiyorum yerli olmasından mı ama gerçekten başka marka içemiyorum bence kıvamı lipton ice teaden çok daha güzel şeker oranı da dediğiniz kadar fazla değil. Tabii damak tadı diye bişey var benim beğendiğimi herkes beğenecek diye bişey yok.
aysinseker
3 Takipçi
ben didiyi pek sevemedim bi kere lipton ice teaye alıştım ya diğer soğuk çaylar bana hep tatsız tutsuz geliyor bu nedenle didi bana pek hitap etmiyor.
eceseckin
3 Takipçi
ben didiyi lipton ice teanın olmadığı yerlerde tercih ediyorum bu nedenle kötü diyemeyeceğim ama yeterince iyi de değil.
ozoz
201 Takipçi
önceleri #Didi lezzetine karşı idim #Çaykur un etiketi ile çıksa da pek ısınamamıştım ama denedim bir tesadüf ile ve ön yarıgmdan dolayı pişman oldum
velitabat
0 Takipçi
reklamlarını sevmiyorum ama didi soğuk çayı dğer soğuk çaylara tercih ediyorum çünkü çaykur markası üretiyor.
mevsimkose
5 Takipçi
çaykur çayın lezzeti soğuk çaya da yansımış.en sevdiğim soğuk çay didi ,en sevdiğim çay çaykur

İlgili markaya ait diğer içerikler

ÇAYKUR
ÇAYKUR
35 Takipçi
Çaykur Türkiye Cumhuriyeti devletine ait, çay üreten bir Türk firması. Ayrıca Çaykur Rizespor'un forma ve isim sponsorudur.Ayrıca soğuk çay, yeşil çay, organik çay ve siyah çay üretimi yapılmaktadır.