hakantekin
2 Takipçi
Asus rog oyuncu bilgisayarı

ben çok fazla oyun seven biriyim uzun zamandır para biriktiriyordum yeni bir pc alıp oyun keyfime devem etmek için eski pc ile düzgün akıcı oyun oynayamıyordum param zamanla birikince bilgisayar bakmaya başladım ilk denk geldiğim pc asus rog idi ilk anda bilgisayara aşık oldum diyebilirim tasarımı ve en önemlisi özellikleri çok çok iyi idi param tam denkti bende hemen aldım 3 ay oldu hiç sorun yok her işte sıkıntısız çalışıyor kasam donma yapmıyor pc alacak iseniz asus alın pişman olmazsınız.


  • Asus Asus için
  • 2017-08-29T01:08:13

6 Yorum

eminsubasu
3 Takipçi

O kadar profosyonel bir bilgisayara o kadar para vermezdim herhalde cunku bu tur oyuncaklar cok pahali oluyorlar.

yakupi
3 Takipçi

bende aynısını aldım çok memnunum bende kendi çapımda bir oyuncuyum artık eskisi kadar kasma donma yok akıcı ve kasma olmadan oynuyorum. bazı oyunlarda drop yiyorum fakat sorun olmuyor ben gayet memnunum.

sevvalk
0 Takipçi

bence bu bilgisaara o kadar para verilmez çok gereksiz bence onun yerine i7 işlemcili 2 tane asus blgisayar alınır.

cank
0 Takipçi

ben oyun oynamayı çok seviyorum fakat iş yüzünden bir türlü oynamaya vakit bulamıyorum. ben bu oyunlar için oyun bilgisayarı kullanmıyorum normal bilgisayar kullanıyorum yine yüksek hızda ve yüksek özellikte olanı bu parayı ona vermek biraz saçma olur

merto
4 Takipçi

Ben laptop oyuncu bilgisayarı alsam hiç tereddüt etmeden asus rog alırdım çünkü piyasada bulunan çoğu bilgisayar bileşenlerinin en iyisi kullanılıyor rog serisinde bence alınabilecek tek oyuncu bilgisayarı.

senera
0 Takipçi

Verilen paranın hakkını veren en iyi oyuncu bilgisayarı asus rog piyasadaki en iyi oyuncu bilgisayarını satıyor almaya değer bir bilgisayar tavsiye ediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Asus
Asus
51 Takipçi

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.