hakansavak
5 Takipçi
Beko klima

Artik malum pastirma sicaklari bastirmaya basladi. O yuzden yazin sicagini cekmemek icin bende #Beko magazasina gittim ve son teknoloji urunu olan bol enerji tasarruflu Beko inverter klimami aldim. Servisi aradim ve bugun gelip ucretsiz bir sekilde montaj islemini yapcaklar.


  • Beko Beko için
  • 2018-06-19T06:10:54

16 Yorum

saresenocak
7 Takipçi

Bizde geçen sene yaza girmeden aldık eve valla bu yaz beko sayesinde gayet güzel serinliyoruz inventer klima olması sebebiyle gayet tasarrufluda oluyor.

feyzaalbayrak
12 Takipçi

kliması değil ama biz buzdolabını kullanıyoruz hatta annemin çeyizinden kalan buzdolabı ama hala tıkır tıkır gayet güzel çalışıyor.Yeni modellerini bilmiyorum ama eski model beyaz eşyaları oldukça sağlam diyebilirim tecrübe ile sabittir.

cicekakkor
0 Takipçi

bizde bu sene nisan ayında aldık beko klima ilk günler güzel soğuttu fakat daha sonra üflemeye fakat soğutmamaya başladı hemen servisi aradık geldiler kontrol ettiler ve montaj sırasında hatalı bir işlem yapıldığını tespit ettiler o yüzden gaz kaçırıyormuş ve buna bağlı soğutmuyormuş hemen doğru şekilde monte edip sorunu giderdiler. Kısacası sattıkları ürüne sahp çıkıp ilgilendikleri için memnun kaldım umarım Beko her zaman servis konusunda bu kadar hızlı ve iş bitirici olur.

aslisultan
0 Takipçi

Bizim şirkette bütün klimalar beko marka ve gayette güzel soğutuyorlar .

kayınvalidemlerde 2 gün önce koçtaş'tan Beko klima aldılar bakalım yarın servis kurmak için gelecek, bugüne kadar Beko'dan aldığımız her üründen memnun kaldık umarım klima içinde aynı durum olur.

fatihyuce
208 Takipçi

dün verdim ben de sipariş internet üzerinden #Beko tercih ettim pişman olmazsın dediler diğer ürünlerinden menunum şimdi klimasını test edeceğim

derenaksan
3 Takipçi

Ben evimde beyaz esya da #Beko tercih ettim ve iyi ki de oyle yapmisim. Cok saglam tasarruflu ve kaliteli hepsi de.

Teyzemlerin evinde de beko inverter klima varmış valla annem babama öve öve bitiremedi zaten annemde bir beko merakı var evdeki tüm beyaz eşyaları yavaş yavaş beko ile değiştiriyor kadın valla bende anlamadım ne çıkarı var beko kardan pay mı veriyor ne;)

bziim dükkanda da beko klima var Allah nazarlardan korusun çok güzel çalışıyor sayesinde ilk defa bir yaz pişmeden serin serin çalıştık, klima taktırmayı düşünenlere benden tavsiye Beko klima gayet güzel ayrıca fiyatları da uygun bence bir göz atın derim.

mertyuksel
6 Takipçi

Beko'nun her ürünü kaliteli bence mesela bizim evde yaklaşık 7 senedir beko çamaşır makinesi kullanıyor ve maşaallahı var hiç sorun çıkmadı. Şunu belirteyim biz 4 erkek kardeşiz ve her gün düzenli olarak gömlek değiştiriyoruz ve annem artık makinenin dili olsa da konuşsa diyor yani beko dışında başka bir marka çamaşır makinesi bize dayanabilir miydi hiç bilmiyorum.

Bizim evde de Beko 12000'lik inverter klima var ve son 3 senedir cayır cayır yanan evimiz sayesinde serinlik gördü. Ama size tavsiyem sakın klimanın altına serinlicem diye yatıp kalmayın yoksa her yeriniz tutuluyor.

gurkanbeyso
9 Takipçi

İnverter ozellikli klimalar da en iyilerden biri de kesinlikle #beko. Bende kullaniyorum cok memnun kaldigim bir urun.

cigdem82
127 Takipçi

bu klima işine aklım ermez oldu ne alacağız hiç bilmiyorum ama almak istiyorum daha çok sıcaklar gelmeden #Beko nun tüm ürünleri güzel de klima ?

Yazin su klimalar olmazsa bitmisiz kesinlikle. İnsan baska turlu ferahlamiyor klima olmadan.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Beko
Beko
79 Takipçi

Beko, Koç Holding bünyesinde etkinlik gösteren beyaz eşya ve elektronik markasıdır.Yurt dışına kendi markasıyla satış yapan ilk marka olma özelliğini taşıyan Beko, "Dünya Markası" olma hedefiyle yola çıktı. İlk başarısını Türkiye pazarında kazanan Beko, bu başarıyı yurt dışına da taşıyarak, bugün dünyanın 100'den fazla ülkesinde milyonlarca insanı markası ile tanıştırdı.