gzdeniz
4 Takipçi
şok mintax çamaşır suyu

şok marketlerde satılan mintax çamaşır suyunu çamaşırlarda ve banyo temizliğinde kullanıyorum. bilindik markaların yoğun çamaşır suları kadar etkili ancak yarı fiyatına. bu büyük ambalajları da baya ekonomik oluyor. ayrıca diğer mintax markalı ürünlerden de aynı şekilde memnunum. tasarrufu ve temizliği bi arada götürmek isteyenlere öneririm.


  • Sok Şok için
  • 2018-10-01T23:54:00

9 Yorum

seymainanc
3 Takipçi

Ben zaman zaman aliyorum ve sok market urunlerini de tercih ederim. En azindan Ulker ismi garantisi var.

annem yıllar önce mintaxın toz deterjanını kullanırdı hatta öyle güzel halı yıkardı ki tertemiz yapardı uzun süredir marketlerde görmüyordum mintax markasını bakalım denk gelirsem alacağım hala eski kalitesini devam ettiriyor mu?

cicekakkor
0 Takipçi

Evet yıllar öncesinde benim annemde kullanırdı mintax deterjanı bakalım bende deneyeceğim en kısa sürede eskisi kadar etkili mi diye.

azranurr
0 Takipçi

#mintax özellikle geçmişin reklamları ile çok hoşuma giden o nostaljik reklamları ile benim aklımda kalan bir marka bir de köyde Bizim bir yenge vardı onunla krem şeklinde olan mutfak krem temizlik ürünü vardı hala var mı bilmiyorum

efsunasli
0 Takipçi

Geçmişin yegane mintax deterjanı galiba çoğu kişi için tam bir nostalji olmuştur bu krem formülü hala varmı bilmiyorum ben tabiki ama bu markayı uzun zamandan berri ilk kez gördüm

İlgili markaya ait diğer içerikler

Şok
Şok
30 Takipçi

1995 yılında, Türkiye’nin ilk indirim marketi olarak kuruldu. Kurulduğu günden itibaren istek ve ihtiyaçlara kulak vererek kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir.