gulsinh
0 Takipçi
Bilgisayardan ötee Samsung Tablet
Günümüzde artık notebook ya da pc yerine tabletler ve telefonlar daha çok kullanılır oldu hem daha az yer kaplıyor hem de uzun süre kullanım imkanı sağlıyor bende okul için kendime derslerde yardımcı olsun diye hafif ve kullanışlı bir tablet almak istedim bir çok markaya baktım en son #samsung ve #vestel arasında kaldık ama ağır basan Samsung oldu karta 4 taksitle aldım özellikleri ve hızı oldukça iyi öneririm

14 Yorum

denizu
0 Takipçi
Samsung markasının tabletleri gerçekten kullanışlı ve hızlı. ben tab e kullanıyorum ve gayet memnunum hem çok hızlı hemde her işi görüyor gayet kullanışlı bir tablet, bilgisayar yerine alınabilecek en iyi tablet tavsiye ediyorum.
Samsungun bu tableti gerçekten çok iyi gerçekten çok güzel bir tablet bilgisayar gibi kullanışlı fiyatına göre en iyisi tavsiye ediyorum.
emirhank
0 Takipçi
Tablet konusunda samsung apple dan çok daha başarılı uzun bir süre tab 4 kullandım ve çok memnunu kaldım, tablet gerçekten çok kullanışlı ve hızlı idi fiyatı da oldukça uygundu. tablet almak isteyenler mutlaka samsung alsın.
Ben çok beğeniyorum gerçekten güzel bir tablet uzun bir süre kullandım sonra satmak zorunda kaldım. ama kullandığım kadarıyla söylemek gerekirse gerçekten kaliteli ve hızlı.
Ben açıkçası pek beğenmiyorum samsung tabletleri çok kötü geliyorlar bana bazı tabletleri dışında diğerleri hiç hoş değil bence değmez.
sefao
0 Takipçi
Ben kısa bir süre tab E kullandım açıkçası pek beğenmedim hem çok pahalı idi hemde çok iyi özelliklere sahip değildi bunun yerine tab 4 daha uygun fiyatlı ve kullanışlı.
Bende bilgisayar yerine tablet kullanıyorum ve gerçekten çok rahatım samsungun tabletleri gerçekten çok kullanışlı bilgisayar görevini fazlası ile görüyorlar. tablet almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
Bende bir süre tab 4 kullandım ve gerçekten çok beğendim tablet gerçekten çok hızlı ve kullanım açısından çok rahat gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
cihanc
0 Takipçi
Samsung tabletler gerçekten çok başarılı her tableti uzun ömürlü ve gayet hızlı. ben bir süre tab 4 ve tab e kullandım ikisi de gayet hızlı tabletlerdi her türlü işi görüyorlardı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
esinu
0 Takipçi
Samsung tabletleri gerçekten çok güzel hem her türlü işi görüyorlar hemde kullanımları basit, tablet konusunda gerçekten başarılı bir marka samsung tavsiye ediyorum.
alpk
0 Takipçi
Bende tab 4 aldım ve kullandığım bilgisayar kadar iş görüyor ekranı gerçekten büyük ve özellikleri çok iyi, hem hızlı hemde kullanımı kolay tavsiye ediyorum.
buraks
0 Takipçi
Ben samsung tab 4 ve 10.1 kullandım ve hepsinden memnun kaldım gerçekten çok iyi tabletler özellikleri çok iyi kullanımı çok kalay çocuğunuz veya kendiniz için tablet alacaksanız mutlaka samsung alın.
melisae
0 Takipçi
Biz kardeşime almıştık bu tabletten tablet gerçekten çok güzel ve kullanımı basit kardeşime sorduğumda memnunum diyor, çocuğunuz için ideal bir tablet.
Ürün özellikleri çok çok iyi değil fakat ekran boyutu ve genel görünüşü özellikle kahverengi için süper tavsiye ederim.. kılıfsız cam koruyucusuz kullanmayın ...

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
108 Takipçi
Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.