gulcoban
1 Takipçi
arçelik kurutma makinesi ile zaman sizin

Kısa süre önce evde ki nem oranını etkiliyor diye evde çamaşır sermekten vazgeçtim.Bir Arçelik mağazasına gidip kurutma makinelerinden evimize uyanı aldım.Bu ne rahatlıkmış böyle.herkese tavsiye ediyorum.Tabi tamamen çamaşırdan kurtulmak söz konusu değil.Etiketleri kontrol edip kurutma makinesine uygun mu kontrol etmelisiniz önce yoksa el kadar kalırlar :)


6 Yorum

bende yaklaşık 5 senedir bosch kurutma makinesi kullanıyorum ve çokta memnun değilim, Ama benim ki hem çamaşır makinesi hem kurutma birlikte olanlardan o yüzden midir bilmem tam olarak kuru çıkartmıyor bu nedenle değiştirmeyi düşünüyordum uzun zamandır ve kayınvalidem de en son arçelik almış çok memnunum diyordu burayı da gördükten sonra artık netleştim yeni hedefim arçelik kurutma makinesi.

irmakkarabag
0 Takipçi

kesinlikle her eve lazım kurutma makinesi.bende arçelik aldım ve çok memnunum.kurutma makinelarının özellik olarak yıkama ile çok verimli düşünemiyorum.

aysell63
238 Takipçi

eğer bir gün kurutma makinesi alabilirsem benim de tercih edeceğim isim #Arçelik olacaktır

Arkadasım arçelik kurutma makinesi aldı ben aptallık edip başka bir marka.O memnuniyetinden bahsederken ben sorunlardan bahsediyorum.Ömrü dolsun hemen Arçelik kurutma makinesi alacağım.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Arçelik
Arçelik
78 Takipçi

Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulan, Türkiye merkezli bir beyaz eşya ve teknoloji şirketi. 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından Sütlüce'de kurulmuştur.