berende
5 Takipçi
Gise rekortmeni filmm
Açıkçası arabesk dinleyen biri olmadım ama arada sırada bazı parçaları dinlemeyi severim ..#muslumgurses in birkaç filmini biliyordum ama hiç o kadar ilgili biri olmamıştım ama sinemaya gittikten sonra o kadar etkilendim ki iki gündür kendime gelemedim..film harikaydı ve bugün okuduğum haberde Tam ın günde 2 milyon 600 bin izlenme olmuş galiba şimdiye kadar izlenen Tüm Türk filmlerini geçecek diye düşünüyorum filmin acaba şurası da olmamış mı diye hiç düşünmedim çünkü hersekilde her karesi harikaydı mutlaka gidin derim benim bazı arkadaşlarım birden fazla gittiler düşünün


7 Yorum

metintarcan
0 Takipçi
Bende izledim bu guzel filmi ve cok begendim. Ozellikle de Timucin Esen rolun hakkini vermis.
zehraatak
2 Takipçi
Haftasonu insallah bende gidicem. Cumartesi izinliyim gidip izliycem. Cok arkadasim izlemis ve herkes cok begenmis.
cemkrty
4 Takipçi
müslüm gürses, arabesk tarzda şarkıylar söyleyen bir sanatçının ötesinde biriydi. #müslüm de film olarak bir hayat hikayesiyle beraber bir dönemi anlatıyor. bu nedenle film beklentileri üstünde seyredildi ve beğenildi.
akifs
4 Takipçi
türkiye'nin her tabakasından insanı sinemada buluşturan bir film oldu. #müslüm'den önce bu etkiyi babam ve oğlum yapmıştı.
efsane
207 Takipçi
Gidin gidin güzel bir yerli film olmuş en azınsan yerli sinema kazansın
ertugrulyuce
241 Takipçi
Bende çok etkilendim güzel bir film güzel bir kadro olmuş herkesin emeğine sağlık
gunayasab
5 Takipçi
İzledigim en iyi en kaliteli sinema fimlerinden biri Muslum. Son zamanlar da Turk sinemasinda boyle film yapilmadi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Sinema
Sinema
49 Takipçi
Sinema, herhangi bir hareketi düzenli aralıklarla parçalara bölerek bunların resimlerini belirleme ve sonra bunları gösterici yardımıyla karanlık bir yerde, bir perde üzerinde yansıtarak hareketi yeniden oluşturma işidir.