oyaari
8 Takipçi
Gelismis ozellikle Iphone X de..
#iphonex çıktığından belli en çok konuşulan hem ozelliklerinde ki gelişim hem de fiyatı oldu ama insanlar yurt dışı ya da maddiyatlari ölçüsünde aldılar en son #iphone6 kullanan biri olarak 8 ve X arasında dağlar var diyebilirim iphone 7 ve 8 hemen hemen aynı X çok daha başka bir şekilde tasarlanmış içeriği çözünürlüğü telefon kayıt ve kamera video çekimi hepsi çok hızlı ve interaktif dizayn edilmiş göz ve yüz ile sifrelenmesi ayrı bir özellikle katmış ben çok beğendim x serisini ve aldim ilk deneyimlerim bunlar şuan için
  • Apple Apple için
  • 2018-01-22T05:59:53

11 Yorum

oyaari
8 Takipçi
Çok güzel bir arayüz yapmışlar ya bayıldım ben de #iphonex Yeni arayuzune ve özelliklerine uzun zamandır iphone da belirgin ilk değişiklik x ile geldi bence
vedatsag
3 Takipçi
Dun okudugum bir teknoloji haberinde #Apple firmasi bekledigi ilgiyi goremedigi iphone x modelinin uretimini yaza dogru dururacakmis.
kezbanasar
0 Takipçi
Ben #apple iphone 6s plus kullaniyorum ve bana bir kac yil rahatlikla yeter. O yuzden iphone x 6 bin lira vermek cilginlik.
ayferkis
5 Takipçi
Üretimi durur mu bilmem ama herkesin yoğun bir şekilde aldığını çevremden görüyorum fiyat olarak anormal bir seviyeye çıktı #iphonex o yüzden de daha çok şaşırıyorum
fundaaktas
5 Takipçi
güzel telefon #iphone x ama gerçekten çok pahallı insanın 2 maaşı sadece bu telefonu almak için gidiyor bence gereksiz pahallı telefon tamam çok iyi ama o kadar para verilmez bir telefona bence.
fundaaktas
5 Takipçi
güzel telefon #iphone x ama gerçekten çok pahallı insanın 2 maaşı sadece bu telefonu almak için gidiyor bence gereksiz pahallı telefon tamam çok iyi ama o kadar para verilmez bir telefona bence.
salimtuna
5 Takipçi
Ben android kullanicisi oldugum icin #apple urunlerine verecegim paranin yarisina bile cok daha iyi bir android cihaz alabilirim.
tarikbali
0 Takipçi
Kuzenim #apple iphone X modelini gecen ay duabiden almis ve Turkiye fiyati ile yaklasik 4 bin liraya almis. Burada ki fiyat 6 bin lira.
kadirus
1 Takipçi
Telefonu bende denedim çok iyi tasarlamışlar bazı özellikleri hiç değişmemiş ama telefon hızlı ve sağlam, bende almak isterdim fakat çok pahalı Türkiye standartlarının üstünde bir telefon.
aysintutam
0 Takipçi
Ben #apple iphone 6s kullaniyorum ve bana yetiryot da artiyor bile. Gidipte 6 bin lira iphone x vermem herhalde.
Ben yurt dışından almıştım Türkiye de satıldığı fiyattan daha ucuza geldi, telefon gerçekten çok iyi yeni özellikler çok güzel olmuş sanki diğer telefonlara göre daha fazla güvenlik için geliştirme yapılmış.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Apple
Apple
166 Takipçi
Apple Inc. ya da eski adıyla Apple Computer, Inc., merkezi Cupertino, California’da bulunan; tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan, geliştiren ve satan Amerikan çok uluslu şirkettir.