nursimaapaydin
28 Takipçi
GAME OF THRONES'TA UNUTULAN STARBUCKS BARDAĞI SIRRI NEDİR ?
Dizinin yapımcılarından Bernie Caulfield konu hakkında açıklama yapmış "Biliyorsunuz Westeros, ilk Starbucks'ın açıldığı yerdir" şeklinde bir espiri ile başlarken, bunun bir hata olduğunu söylemiş ve HBO'nun duruma düzelteceğini bilmediğini belirtmiş. Beklenen adım atıldı ve Game Of Thrones'un dijital versiyonlarından bardak silindi. HBO Go gibi dijital servisler üzerinden Game Of Thrones 8. sezon 4. bölümü izleyenler bardağı fark etmiyorlar. HBO kanalının sözcüsü, 'reklam' iddialarına karşı, bardağın set çalışanlarından birine ait bir latte olduğunu açıladı. Ayrıca, 'Sahnede görülen latte hataydı' diyen sözcü, kendilerine de şakayla yaklaşarak 'Daenerys zaten bitki çayı sipariş etmişti' diye açıklama yaptı. Baş yapımcı Bernie Caulfield, "Eğer bu buldukları en kötü şeyse, iyi bir durumdayız diye açıklama yaptı.


16 Yorum

derenkorkar
3 Takipçi
Dünyanın açık ara en kaliteli ve en iyi dizisinde böyle bir ayrıntının hata olduğunu sanmıyorum ben.
mervecicek
3 Takipçi
Bence orada unutulmuş gibi duruyor yoksa böyle pahalı ve büyük bir prodüksüyon da bilinçli yapılmaz.
nurkubra
0 Takipçi
Böylesine çok izlenen ve ince ince dokunan bir dizi sanırım böyle basit bir hata yapmaz bana öyle geliyor ki bunun altında da bir reklam ürün yerleştirme gündemde olma fikri yatıyor. Çok güzel başardılar bu reklam olayını.
musacayak
0 Takipçi
Starbucks çok akıllı bi hamle yaptı bence ve tam 2.5 milyar dolarlık reklamı bedava yaptı.
Yeni yayınlanan bölümde de sanırım yine ortaya bişeyler çıktı.Bende izledim ama fark etmedim haberleri okuduktan sonra fark ettim.Artık hata aramak için millet pür dikkat izliyo sanırım :)
gultentuzlu
0 Takipçi
#starbucks ne alaka ya orda unutulmuş falan hikaye bence bariz reklam içim konulmuş bu dizi kaç kontrol den geçiyor çekimleri nasıl olur da farkedilmez şaka gibi
son sezon biraz bozmuş ama ilk bölümler muhteşemdi.Son sezon hala istediğim tadı veremedi bana.Son sezon üçüncü bölüm sanki final gibiydi zaten bi orada heyecanlandım.
zahiregulec
1 Takipçi
Kimse bu konunun detayını bile açmadılar demekki bilerek isteyerek yapılan bir reklamdı bu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
867 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.