fulyacelebi
5 Takipçi
a101'in incisi: mest form çay
sindirim sistemim yavaş çalıştığı için metebolizma hızlandırıcı şeylere ihtiyaç duyuyorum. bu yüzden yeşil çay ve form çay tüketiyorum. daha önceleri doğadan ve benzeri ürünleri kullansam da öylesine geçerken a101'den aldığım mest form çay gibi randıman almadım. bünyesinde kayısılı ve karışık çeşitleri de var. tuvalete düzgün çıkmanızı sağlayarak metebolizmanızı hızlandırıyor.içinde bulundurduğu bitkisel karışımla da sindirim sistemini düzeltmetmeye de yardımcı.


  • A101 A101 için
  • 2018-05-07T19:57:12

9 Yorum

a101'e genelde süt almak için giriyorum sütleri gayet taze ayrıca fiyatı da uygun bu nedenle ben sıklıkla alırım sonuçta evde küçük çocuğum var her türlü içiyor.
Özellikle elektronik ürünlerde çok iyi kampanyalar yapıyor #a101, ama şöyle bir sıkıntı var millet nasıl kalkıyo gidiyosa sabahın kör vaktinde kapıda kuyruk oluşturuyor sonrada hurra içeri, anlıcanız kapan alıyo bizim gibilerde bakakalıyo.
mmert
0 Takipçi
Nimet üzümlü kurabiyenin içinden karton parçası çıktı. Hem de kurabiyenin yarısından daha büyük. Bildiğin karton parçası. Artık A-101 e güvenim kalmadı.
cicooo
267 Takipçi
hiç dikkatimi çekmemiş en kısa zaman da deneyimlemek isterim diğer form çaylarından daha uygun ama lezzeti aynı olduğuna eminim #A101

İlgili markaya ait diğer içerikler

A101
A101
122 Takipçi
Temel ihtiyaç malzemeleri satışı yapan firmanın sitesinde kurumsal ve finansal bilgiler, mağazalar, kampanyalar bağlantıları yer alıyor. Sloganı " Harca Harca Bitmez ".