Mevsim geçişlerinde halsizleşiyorum. soğuk, sıcak, yoğunluk, az uyku, düzensiz beslenme derken kendimi çok ihmal ediyorum. eczacı olan ablamın tavsiyesiyle ben de pharmaton kullananlar ve faydasını görenlerden birisiyim. yüzüne renk gelmiş derler ya, kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra gerçekten canlandım.

1 Yorum

fatma33
19 Takipçi
#Pharmaton vitamin ve dengeleyici özelliği ile çoğu zaman imdadıma koşmuştur.Fatih kullanırken doktor kontrolünde gene almakta fayda var.Malum #Pharmaton direk eczaneden reçetesiz alınabiliyor ama bununla beraber de içerisindeki bazı vitaminlere karşı alerji durumu olanlar olabilir.Dikkat etmekte fayda vardır.Benim de alerjim olmadığı için sınav zamanlarında çok etkili olduğunu da söyleyebilirim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pharmaton
Pharmaton
39 Takipçi
Dengesiz ve yetersiz beslenme, spor ve egzersizden uzak kalma gibi sebeplerden dolayı enerjimiz düşer, bu da motivasyon eksikliği yaratır. Motivasyonumuz zayıflayınca iş hayatımızda ve özel hayatımızda işler yolunda gitmemeye başlar.Yorgunluk ve enerji düşüklüğünün olumsuzluklarını yaşamamak için Pharmaton kullanılabilir.