fermannakkas
2 Takipçi
En İyisi

Bisikeltte en iyisi hangisi diye bir arastirma yaptim internet uzerinden ve #Bianchi markasi acik ara en iyisi cikti. Bende yeni almayi dusundugum bisikletimi bianchi marka aldik. Tasarimi zaten cok iyi ama kullanimi o kadar rahat ve insani hic yormuyor. İyi ki arastirip bianchi almisim marka model olarak.


8 Yorum

Bianchi benimde ilk bisiklet markamdı o zamnalar herkeste olmazdı şimdikinden çok daha değerliydi hatta benim bisikletim tatlı pembe rengiydi mahalledeki tüm arkadaşlar bir tur atmak için can atardı;)

sekipmostar
3 Takipçi

Yillar yillar once aldigim ve cok da pahali bir fiyata aldigim #bianchi bisikletim hala tas gibi saglam duruyor ve hala biniyorum.

fatihyuce
208 Takipçi

en iyi en sağlam bisiklettir #Bianchi ve her çocuğun karne hediyesinde beklenti bende olduğu gibi alamdılar ama olsun ben kızıma alacağım inşallah

toygarkasik
2 Takipçi

Bende spor yapmaya pek vakit bulamiyorum ama bisiklet binmek baska bisey ve en kolay spor yolu diye dusunuyorum.

eeymen
0 Takipçi

Uzun bir zaman salcano kullandım ve her seferinde pişmanlık duydum diyebilirim. Bianchi kullanmaya başladım bu hafta keşke ilk andan beri kullansaymışım diyorum kendime hem daha rahat hem daha kaliteli bir marka.

Çağımızın en yaygın sorunu stres ve buna bağlı hastalıklar. Ben hayatımın çoğunu iş ev arası geçiren sıradan biriydim ki sporla tanışınca bu durum değişti. Önce ufak yürüyüşler yapmaya başladım ve hem zihnimin hem de bedenimin inanılmaz rahatladığını hissettim. Artık sabahları daha az kaygılı uyanmaya başladım. Sonra düzenli spor yapmaya karar verdim ve artık hayatımın merkezi oldu spor bu sayede daha düzenli ve daha sağlıklı hissediyorum. Çünkü spor yapmak, iş yaşamındaki stresi azaltır iş verimini arttırır. Yine büyük sorun olan uykusuzluk ve yorgunluk için de oldukça faydalıdır. Yaşam kalitesini arttırmaktadır. Kaygıları azaltır. Ve en önemlisi de kişinin kendine güvenini arttırır. Enerji verir. Yeni insanlar tanımaya yardımcı olur. Aynı zamanda spor yapmak, daha iyi düşünmeyi, karar vermeyi ve bakış açılarını geliştirmeyi sağlar. Sporu düzenli yapan kişilerde depresyon, endişe ve öfke sorunları daha az görülüyor bu yüzden sporda devamlılık esas olmalı. Vücudunu sağlıklı tutan kişiler daha düzgün öz disipline ve öz saygıya sahip olurlar. Bu yüzden ne kadar yoğun olursak olalım daha kaliteli yaşam için sporu hayatımızın parçası olmalı

Diğer markalara göre malzeme kalitesi çok çok daha iyi. Hem fiyatı hem kalitesi anlatılmaz uzun yıllardır tercih ediyorum ve son aldığım bisikleti en az 3 yıldır bende ve hala sapa sağlam üstelik ağır kazalar yapmama rağmen.

alpo
0 Takipçi

Şuana kadar kullandığım ve kalitesinden memnun kaldığım tek marka bianchi. Fiyatının sonuna kadar hakkını veriyor her parçası birbirinden sağlam çok sert kazalar yapmama rağmen bir kere bile parçalarında hasar görmedim jant dışında.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Bianchi
Bianchi
21 Takipçi

F.I.V. Edoardo Bianchi S.p.A dünyanın en eski bisiklet üreticisi. Şirket 1885 yılında İtalya'da kuruldu.