fatma33
19 Takipçi
Direk doktor tavsiyesi ile alınabileceği gibi aynı zamanda yoğun tempolu zamanlara girdiğiniz dönemlerde kendinize enerji takviyesi yapmak için kullanılabilecek oldukça faydalı bir ilaçtır ben bir dönem sınavlardan dolayı çok yoğundum ve kullandım baya işe yaradı diyebilirim ihtiyacı olanlar düşünmeden alıp kullanabilirler fiyatı normal ilaçlara göre biraz pahalıdır çünkü reçete işlemez

2 Yorum

ben son ıkı aydır pharmaton kullanıyorum duzenlı olarak her gun tuketıyorum. nedeni ise rejim yaptıgımdan dolayı az besın alıyorum bu da halıyle az vıtamın ve mınarelın vucudume gırmesıne neden oluyor. doktorumda pharmaton almamı onerdi kendimi daha zinde ve sağlıklı hissediyorum bır pakette 30 adet var fıyatı da ortalama 50 lira civarında.
limonata
17 Takipçi
Bu tarz çoklu vitaminler arasında son zamanlarda en popüler olan ürün #pharmaton. Doktor önerisiyle kullanmak önemli tabii ama çok büyük zararı yok öyle yani kendiniz de gidip alıp deneyebilirsiniz bence merak ediyorsanız. Ben #pharmaton kullandığım süre boyunca sabahları daha rahat ve enerjik kalkmaya başladım. yoğun tempoda olmak zorunda değilsiniz bence öyle bir ayrım yapmaya gerek yok herkes kullanabilir.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pharmaton
Pharmaton
39 Takipçi
Dengesiz ve yetersiz beslenme, spor ve egzersizden uzak kalma gibi sebeplerden dolayı enerjimiz düşer, bu da motivasyon eksikliği yaratır. Motivasyonumuz zayıflayınca iş hayatımızda ve özel hayatımızda işler yolunda gitmemeye başlar.Yorgunluk ve enerji düşüklüğünün olumsuzluklarını yaşamamak için Pharmaton kullanılabilir.