fatma33
19 Takipçi

Saçlarımız bizim için çok önemli ve belki de istediğimiz parlaklığa ulaşmak için o marka senin bu marka benim gezinip duruyoruz kendi adıma söylemem gerekir ki şampuan seçimi ve saç kremi seçimi saçın duruşunda ve yapısının iyileşmesinde çok önemlidir her şampuan markasının bir kullanıcı topluluğu vardır ve herkese iyi gelecek diye bir şey yoktur Pantene de benim saçlarıma oldukça iyi gelmiştir ve istediğim parlaklığı Pantene sayesinde kazanmışımdır

3 Yorum

gulistan55
0 Takipçi

her şampuan kullanılmıyor hakikaten panten saçları yumuşacık yapıyor ve parlaklık kazandırıyor kampanyalarıda oldukça çok oluyor çeşitleri bakımından da farklılık gösteriyor bence.

saçlar biz bayanların en hassas oldugu noktalardan birisi. uzerıne en fazla tıtredıgımız en fazla hassasıyet gosterdıgımız varlıgımız hatta. ben ozellıkle sac konusunda bıldıgım guvendıgım urunler kullanırım ki bunlardan birisi de pantene urunlerı. hatta pantenın saç bakım yağını ozellıkle herkese öneririm cok ıyı bır bakım ve onarıcı ürünü. kokusu da cok hosuma gidiyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pantene
Pantene
26 Takipçi

Işıl ışıl saçlar için milyonlarca kadının yıllarca tercih ettiği tek markadır.