fatihyuce
208 Takipçi
şiirleri yaşayan adam Edip Cansever

şiir yazmak hangimiz denememiştir acaba şiir yazmayı ben anımsıyorum şiir defterim bile vardı kafiyeli uyumlu şiirler şimdi nerede bilmem ama şiir yazmak ruh ister her şairi de sevmem okuyamam zaten ama o şiirleri yaşadığını düşündüğüm isim #EdipCansever okuyun derim benim gibi Aslan burcu olan şiir ruhlu adam #EdipCansever şiirleri denince akla gelen o şiiri okurken yaşayabilmek #EdipCansever edebi kişiliğini ön planda tutan nadir isimlerden biri


8 Yorum

eserbakras
0 Takipçi

Cok severim ve bir cok kitabini okudum buyuk bir keyif ve hevesle. Edip Cansever okumak icin iyi bir dinleyici olmaniz lazim.

en sevdiğim şiiridir seni günlere böldüm, böyle sanatçılar artık yetişmiyor canım ülkemde keşke ölümsüz olabilselerdi.. Seni günlere böldüm, seni aylara Daha yıllara, yüzyıllara böleceğim Ve her zaman söyleyeceğim ki beni anla Böyle eskitilmiş de olsa bu kalbi Minesi çatlamış bir diş gibi durduracağım karşısında.

zeyzey
0 Takipçi

şiir yazmayı çok denedim ama olmuyor fakat şiir okumayı ve dinlemeyi çok severim ve edip cansever gerçekten çok özel bir şair.

ertugrulyuce
225 Takipçi

bende şiir severim ve beğendiğim bir kaç şairden sadece biridir #EdipCansever şiirleri içinde yaşayan ve yaşatan insan

gbodur
0 Takipçi

Benim içimdeki melodiler edip cansever'in şiirlerine fon müziği olsun diye varlar sanki. neredeyse her şiiri etkileyici geliyor bana.

cumcum
145 Takipçi

utanarak söylüyorum ki ben #EdipCansever i hiç tanımıyordum şimdi öğrendim çok fazla şiir sevmem belki ondan klasik isimlere takılıp kalmışım

ismailder
2 Takipçi

Bir hocam varsı üniversite de şiir okuyan kişiden zarar gelmez ama şiir yazan kişi sizi bocalar derdi çok doğru #edipcansever okuyunca daha iyi anladım bunu Bazen yaşam dahi anlamsız geliyor insana

theniz
0 Takipçi

şairliğin burçlarla bir ilişkisi olduğunu düşünmüyorum. kaldı ki bu kadar hassas yürekli bi aslan burcu var mıdır o bile muamma :)

İlgili markaya ait diğer içerikler