fatihyuce
208 Takipçi
Ceceli nin gözünden

eskiden sanatçıları genelde değil yoğun olarak yaptıkları iş ile anardık 90 larda bir hatırlayın ne gece hayatları ne ilişkileri hep ya müzikleri ya filmleri güzel günlerdi o sebeple ama şimdi moda özel hayatları ve ne yazık ki #MustafaCeceli de son döneme damga vuran bir olay ile gündeme geldi eski eşinin özel hayatının ifşa olması ile kimisi kınadı kimisi haklı dedi vurdular kırdılar ama onun gözünden bakmadılar #MustafaCeceli karısı ile değil de müziği ile anıldığı zamanları özlüyordur eminim ki haklı mı haksız mı bilemem ama yaşananların bu şekilde ifşa olması her iki taraf için de ne yazık ki üzücü


6 Yorum

eserbakras
0 Takipçi

Valla ben Mustafa Ceceli dinleyen biriydim ama son yaptiklarindan sonra yani o gizli kamera goruntulerinden sonra gozumden dustu.

Keşke Mustafa Ceceli gözümde eski değerini koruyabilseydi maalesef artık şarkılarını değil açıp dinlemek rast gele duyduğumda bile tahammül edip dinleyemiyorum. Yazık oldu emeklerine..

saresenocak
7 Takipçi

Sanatçı diye kimleri izleyip dinliyoruz yazık bize gerçekten çok yazık özel hayatlarını neden bu kadar ifşa etmeye meraklılar hala anlamadım keşke hep sanatlarıyla eserleriyle gündeme gelmek isteseler böyle çirkin şeylere tanık olmak zorunda kalmazdık.

ertugrulyuce
225 Takipçi

benim içinde bitti o senin eşin olmuş her şeyi bırak evladının annesi ve onun da annesi babası var madem var böyle bir durum bire bir çözseydiniz medyaya ne gerek var sen de rezil oldun o da

gulenyazmas
5 Takipçi

Kimsenin yaptigi yanina kar kalmiyor ve Ceceli de yaptigina bin pisman olmustur cunku piyasadan silindi resmen is anlaminda.

sally58
0 Takipçi

Eskiden tam ceceli fanıydım. Bütün şarkılarını ezbere bilirim. Zevklede dinlerdim. Ama son yaptığı ile gözümde değeri 0 ın altına düştü.

İlgili markaya ait diğer içerikler