fatihyuce
208 Takipçi
ayakkabı

ayak sağlığının önemini son dönemlerde yaşadığım problemler ile yaşayarak öğrendim sadece görseli değil de ayakkabıda neler olması gerektiğini öğrenmem geç oldu evet ortapedik ayakkabı hepimizin bildiği bir terim ama ayakkabının dış kalitesi neyden yapıldığının önemini biliyor muydunuz #Derimod bu anlamda bir defa ayakkabı kaliteli bir üründen yapılmış ise hava alıyor ayak da nefes alıyor biliyor muydunuz #Derimod bunu çok iyi yapıyor


7 Yorum

ayakkabı da konuşuyor yalnız çok güzel bir modelmiş bende yakında bir şirkette satınalma olarak çalışmaya başlayağım o zaman giymek için hemen kendime derimod ayakkabı alayım sonuçta ilk izlenim çok önemli.

ertugrulyuce
236 Takipçi

ama gerçekten adamlar içi de dışı da sağlıklı ayakkabı yapmışlar çok beğendim ayağımı o kadar iyi kavradı ki ama indirimi bekliyorum #Derimod

oxford stili lüks ayakkabıların yapımının belgeseline denk geldim geçenlerde. ayakkabıda kalitenin ne demek olduğunu yapım aşamasında net olarak anlatıyordu. derimod gibi "el değmiş" ayakkabı markalarına saygım arttı.

yunuskocar
6 Takipçi

Cok hos bir model. Zaten #derimod ayakkabilari cok rahat ve cok dayanikli oluyor. Klasik ayakkabi da cok iyiler.

sibelcosar
4 Takipçi

Derimod kalitesini kanıtlamış bir marka o nedenle fazla söze gerek yok diye düşünüyorum fiyat olarak her ne kadar pahalı olsa da hakkını veriyor.

sealion
0 Takipçi

2 yıl önce nişanımda aldığım bi derimod ayakkabım var. onlarca kere giyinmeme rağmen formu hiç bozulmadı. ömürlük ayakkabılar.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Derimod
Derimod
44 Takipçi

1974 yılında deri ile modayı birleştirmek amacıyla kurulan Derimod, derinin asaletini günün çizgilerine taşıyarak, yepyeni bir yaşam stili ve zarafet anlayışının da ilk temsilcisi oldu.ürkiye’de deri ile modayı bütünleştiren ilk marka olan Derimod, 40 yıldır sektöründe ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor.