fatihyuce
208 Takipçi
acıkınca bir telefon

kimi akşam kızımızı uyutunca atıştırmalık bakarız hem karnımız doysun hem de lezzetli dersek 30 dk da kapıya gelen #Dominos ve mükemmel kampanyaları olur tavsiye ederiz tv izlerken çok güzel oluyor


12 Yorum

jangz
1 Takipçi

telefonla verdiğiniz siparişlerde pizzayı tam istediğiniz gibi getiriyorlar. özel bir pizza yaptıracaksanız telefonla söyleyin derim.

ozgurcekmek
7 Takipçi

Bayilirim ozelikle de #Dominos buyuk boy sosyal pizza hem lezzeti hem de fiyati ile favorimdir diyebilirim.

En sevdiğim pizza markası #Dominos. Ozellikle de gel al siperişlerde büyük boy olan pizzaları çok uygun fiyata satıyorlar ve çok lezzetli.

nejdetkurt
1 Takipçi

#Dominos hafta bir mutlaka uğrarım #Dominos konyalim pizzaya tercih ediyorum .Hem ekonomik hemde doyurucu bir menü denemyen arkadaşlar varsa tavsiye ediyorum

birgulaka
5 Takipçi

Daha bugün gördüm tv de 3orta boy pizza 30 tl idi fiyat olarak çok avantajlı bir kampanya yapmış #dominos alınır mı alınır bence efsane 3lu Al misss

Gerçekten siparişleri çok hızlı gönderiyorlar sıcaklığı hiç bozulmuyor. birde bu son hamur kenarı çok güzel farklı bir tat veriyor pizza ile.

haticea
0 Takipçi

Gerçekten diğer pizzacılara göre daha hesaplı ve daha lezzetli, en son yaptığı yenilik cheddar peynirli kenarı gerçekten çok güzel olmuş tadına bakmanızı öneririm.

ahmetde
0 Takipçi

Ben gel al kampanyasıni özellikle Eve cagirmaktan daha mantıklı buluyorum #dominos pizza da çünkü fiyat olarak eve servisle belirgin bir fark var ayrıca sadece gidip orda bile gel al kampanyası ile beraber yeme imkanina sahipsiniz bir gün d Bunu deneyin ayrıca kenarlara sarımsak sos yaptırın çok güzel oluyor

meliserkan
0 Takipçi

Dominos kampanyaları çok fazla oluyor nerdeyse her ay yeni kampanyası oluyor. Bizim gibi öğrenciyseniz acıkınca hemen en yakın dominosu araştırıp hemen dominosu arıyorsunuz ve gelsin domino's 3 al 1 öde. Hem karnınız doyacak hem de cebiniz bayram edecek.

cerenak
0 Takipçi

Acıkınca kafan Domino's a gider diye boşuna reklam yapmamışlar adamlar, gecenin 3lerine kadar dominos sipariş hattı açık hemen ara gelsin.

aysell63
238 Takipçi

çok kısa sürede kapıya teslim #Dominos pizza hemde 3 al 1 öde kampanyası ile hem doyuruc hem de ekonomik

nehircelik
5 Takipçi

Pizzanın en güzeli,en doyurucu olanı, en çabuk geleni ve de en uygunlarından bir tanesidir dominos pizza

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi

Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.