fatihyuce
208 Takipçi
yapmışlar olmuş

adı kalitesi güvenlik sistemi kullanım yaygınlığı ile #Apple yine Iphone ile ülkemiz de satış rekortmeni tabii artık benim de #Apple li olduğumu belirtmem lazım eşimden sonra ben de artık güvenlik sistemi servis kalitesi müşteri memnuniyeti ile buluştum


  • Apple Apple için
  • 2017-11-26T20:37:00

19 Yorum

merveayar
3 Takipçi

Kismetse ocak da #apple iphone x alicam bende. Bir yerden param gelcek ve bende harika bir telefon olan iphone x alicam.

Iphone 8 plus aldım ve çok memnunum cebim yandı fakat çok memnunum kamerası efsane bence ıphone ben telefon üretiyorum desin içerik efso olmuş almayan herkese allah nasip etsin bana da hayırlı olsun

tunakarsu
0 Takipçi

6-7-8-x... çok iyi bir telefon olduğu doğru. önceden sadece fiyat sorunu vardı şimdi bir de çeşit sorunu var.

24 ay boyunca ayda 200 tl üstü ödeme yapmak ağır gelmese ben de iphone alacağım. dışarıda 400-500 dolara satılan telefona 24 ay para ödemek ağır geliyor.

tutuj
2 Takipçi

Ben şuan #iphone7 kullanıyorum Yeni çıkan 8 ile arasında nasıl farklar var diye baya baktım ama inanın hiç bir fark bulamadım sadece cam da bir değişiklik var o kadar Bence alacaksanız 7 alın Aynı zaten

tutuj
2 Takipçi

Ben şuan #iphone7 kullanıyorum Yeni çıkan 8 ile arasında nasıl farklar var diye baya baktım ama inanın hiç bir fark bulamadım sadece cam da bir değişiklik var o kadar Bence alacaksanız 7 alın Aynı zaten

sinasikayit
4 Takipçi

#Apple iphone X nakit fiyati 6 bin lira arkadaslar ve bana gore cok ama cok pahali. Ben hala iphone 6 kullaniyorum yetiyorda.

İki ay sonra #apple iphone x alicam inşallah .Çok araştırdım çok danıştım herkes iphone diyo başka bişey demiyor ve bende artık kararlıyım iphone x alcam.

nejdetkurt
1 Takipçi

#Apple belli bir kesim varya i #Apple ürünlerinden iphone yi kullanamam diyip sonra yıllarca neden kullanmadım diye pişman olan evet onlardan biri benim çünkü o kadar hızlı o kadar güven veren mükemmel teknolojisi ki bu kadar uzak kaldım diye kendime çok kızıyorum.

havvaturan
4 Takipçi

#Apple geçen hafa Iphone 7 plus aldım ve çok memnunum çok param gitti ama çok memnunum kamerası efsane bence ıphone ben telefon üretiyorum desin içerik mükemmel telefon olmuş almayan herkese allah nasip etsin

demetu
0 Takipçi

Apple her ürününde başarılı tüm ürünleri çok iyi bir tek iphone 5 güzel gelmiyor bana onun dışında tüm telefonları çok iyi. Ben yıllarca apple kullandım çok sorun yaşamadım bence biraz daha apara konulup alınabilecek bir telefon.

berki
0 Takipçi

İphone son telefonları gerçekten çok pahalı telefonları gayet iyi fakat inanılmaz pahalı yapıyor, ben hala iphone 6 kullanıyorum değişmeyi pek düşünmüyorum.

hilmiyem
6 Takipçi

Apple markasının tüm ürünleri başarılı ben apple iphone kullanıyorum ve telefon her yönden başarılı bir telefon diğer telefonlarda aradığım özellik bir telefonda toplanmış resmen.

goppobey
0 Takipçi

Sirf #apple diye bu kadar yuksek paralarin bir telefona verilmesine cok karsiyim. Uygun fiyatli bir cok model Marka ayni isi goruyor zaten.

aliz
0 Takipçi

Apple gerçekten başarılı bir marka ürünleri çok başarılı fakat fiyatlar inanılmaz yüksek Türkiye'de alınması güç telefonları var, bence insanlar için en ideal iphone 6 diğer ürünlerden çok büyük farkı yok.

savascan
1 Takipçi

Yaklasik bir yildir #apple iphone 6s plus modelini kullaniyorum. Telefonumdan cok ama cok memnunum.

talhao
0 Takipçi

Ben iphone 6 kullanıyorum gayet memnunum diğer telefonlarından geri kalna bir özelliği yok diğer telefonlarına o kadar para vermek yerine iphone 6 alınabilir.

emirhank
0 Takipçi

Bende kısa süre iphone 6s kullandım ve gerçekten çok memnun kaldım. telefon gerçekten çok hızlı ve android olan telefonlara göre daha kullanışlı güvenlik konusunda da gayet başarılı bir telefon tavsiye ediyorum mutlaka bakın.

İphone 6 aplle markasının en iyi telefonu olabilir gerçekten çok iyi bir telefon hem çok hızlı hemde özellik açısından çok iyi mutlaka kullanmalısınız.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Apple
Apple
158 Takipçi

Apple Inc. ya da eski adıyla Apple Computer, Inc., merkezi Cupertino, California’da bulunan; tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan, geliştiren ve satan Amerikan çok uluslu şirkettir.