fatihyuce
208 Takipçi
bana güven veriyor

neden bilmem ama sorunlara yaklaştığı çözüm teklifleri ile #hepsiburada online alış veriş de güven veren bir isim bir de kargo parası almasa daha mükemmel olacak ama yine de çok kullanırım


10 Yorum

metearar
3 Takipçi

Yazin iki tane klima aldim ve her ikisini de internette ki en uygun fiyata satan #hepsiburada.com sitesinden aldim. Cok memnunum.

aybesd
7 Takipçi

#hepsiburada dan bence alınacak ne olursa olsun begenmezseniz ya da bir sorun olursa muhatap bulmanız çok kolay ve cozuyorlar bu çok ama çok önemli

alevdg
8 Takipçi

Kendine gecem hafta visko yastık almıştım bek ders çalışırken çok ağrıyordu o zamandan Belki Akşam diye araştırırken #hepsiburada dan aldım hemen

sinasikayit
4 Takipçi

#Hepsiburada.com sitesinden alisveris cok keyifli ve guvenli. Begenmediginiz bir urunu iade edip paranizi cok kolay bir sekilde geri alabiliyorsunuz.

akakce gibi sitelerden en uygun fiyat araştırması yapılınca hepsiburada farkı ortaya çıkıyor.

Black Frıday ile oğluma çok istediği bisikleti aldım fiyatı çok uygun idi hemen kaçırmadan aldık, kargoya verildiği andan beri her durumda bilgilendirme e-postası yolluyorlardı en sonunda sağ salim elimize uatı çok iyi paketlenmiş idi hiç zarar gelmemiş çok başarılılar işlerinde.

Hepsiburada dan alış veriş yapmak diğer sitelere göre daha kaliteli ürünler almak ve güvenli alış veriş yapmak oluyor, çok sayıda alış veriş yaptım buradan ve tüm ürünleri elime sağ ssalim ulaştı.

cicooo
267 Takipçi

ne yalan söylim ben de çok güveniyorum her zaman alıcının da satıcının da yanında #Hepsiburada

buraks
0 Takipçi

Hepsiburadadan sürekli alışveriş yapıyorum ve hiç sorun yaşamadım her ürün elime sağlam ulaştı ve sürekli kargo durumu ile ligli e posta yolladılar, güven ve kalite olarak en iyi online satış sitesi bence hepsiburada.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
28 Takipçi

2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.