fatihyuce
208 Takipçi
kızımın emocanları

#Turkcell zaten yıllardır ailem ile birlikte kullandığımız ve çok da memnun kaldığımız bir gsm operatörü ama son zamanlar da emocanları ile kızımın çılgına döndüğü bir operatör oldu reklamları olsun dükkan afişleri ile tam çıldırmalık işte emocanımız


8 Yorum

sahingok
3 Takipçi

Her zaman her ortamda iyi ki #Turkcell musterisiyim diyorum cunku bir cok yenilik yapiyorlar yerli ve milli bir cok urun cikardilar.

Gorkemm
69 Takipçi

Turkcell kalitesi gerçekten çok iyi. iletişimi kesinlikle baltalamıyor. Fakat diğer operatörlere göre biraz pahalı. Ama verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz.

alevdg
8 Takipçi

Ben iki aydır kullanıyorum inanın artık öyle çook pahalı da değil bu bir algı olmuş artık insanlarda bundan kaynaklanıyor olabilir sanırım #turkcell cidden çok iyi başka düşünmeyin bile

ilkaydue
12 Takipçi

3tane büyük gsm şirketi var ve açık ara farkla hem internette #superonline hem de gsm de #turkcell Aynı markanın en çok ragmet gören kapsamlarinda ben çok memnunum gsm sirketimden çekmeme sıkıntısı hiç yok her açıdan turkcell en iyisi

cafersaygi
2 Takipçi

Uzun yillardir #Turkcell musterisiyim ve operatorumden cok memnunum. Ozellikle de internet konusunda tartismasiz bir numara.

mujdeargan
3 Takipçi

Valla fiber hiz da internete cok alistik. #Turkcell superonline olmazsa ne yapardik bilmiyorum simdi.

korayolay
5 Takipçi

#Turkcell superonline fiber altyapi nihayet bizim mahalleye de geliyor. Suan calisiyorlar ekipleri ve sanirsam bir haftaya baglanir evimize.

ertugrulyuce
229 Takipçi

bunlar bizim evde de var #Turkcell emocan reklamları bizim de favorimiz çocukları da feth etti

İlgili markaya ait diğer içerikler

Turkcell
Turkcell
101 Takipçi

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, teknolojisi, yenilikleri, hizmetleri, servisleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle sadece müşterilerine değil, Türkiye’ye daha fazlasını vermek için çalışıyor.