fatihyuce
208 Takipçi
et ve hamburger

artık hamburger de köftenin önüne geçen bir tat var bunun da etiketi #Arbys mükemmel etten oluşan enfes hamburger keyfi hem doyurucu hem lezzetli eğer değişik ama lezzetli bir menü arıyorsanız #Arbys e gidin


  • Arbys Arbys için
  • 2017-11-22T21:34:47

14 Yorum

hakkiakkan
4 Takipçi

Hic denemedim ben #arbys menulerini ama cok da merak ediyorum cunku bir cok yerde goruyorum o enfes menuleri.

omera
0 Takipçi

Çok severek yediğim fast food yeni bir yeri açıldı perlavista avm ye hemen gidip yedim çok iyi olmuş yerleri çok sevdim zaten çok iyiler.

celike
1 Takipçi

Cidden çok iyi lezzetleri var çok sevdiğim bir fast food mekanı sürekli olarak gidiyorum çok uygun fiyatları bence herkes tatmalı.

Ben arbys reklamlarını görünce böyle hamburger mi olur dedim denmek istedim denediğimde gerçekten çok iyi bir lezzet olduğunu anladım şuan bağımlısıyım.

emiro
0 Takipçi

Hamburgerin en lezzetli ve sıra dışı halini arbys yapmış gerçekten çok lezzetli hamburgerleri var denmeyen hala varsa denemeli.

Arby's sürekli tüketiyorum çok lezzetli yapıyorlar hamburgerleri bazen dışarı çıkamadığım zaman eve sipariş ediyorum, ben yeni fark ettim eve siparişi bence mantıklı bir seçim olmuş.

yusufe
0 Takipçi

en iyi ve en lezzetli fast food restoranı arby's. çünkü en farklı hamburgeri ve en lezzetli hamburgeri arby's yapıyor hala yemeyen varsa cidden denemeli.

kadirus
1 Takipçi

Şuana kadar yediğim en lezzetli ve en farklı hamburger, gerçekten çok farklı bir lezzet ve çok lezzetli, bu lezzeti denemeyen hâlâ varsa denemeli.

eraya
0 Takipçi

Gerçekten etin en lezzetli ve en farklı hali arby's, ete çok farklı bir tarzda insanlara veriyorlar ben gayet beğeniyorum çok farklı bir fast food restoranı.

hakancan
3 Takipçi

Et ve hamburgere çok farklı bir bakış açısı getirmiş arby's, gerçekten çok farklı bir lezzeti var tüm fast food restoranlarını geride bırakıyor bence.

emreg
0 Takipçi

Ben geçen gün denedim arby's gerçekten çok beğendim et ve hamburger gerçekten güzel düşünülmüş menülerde uygun fiyatlı en iyi fast food restoranlarından biri.

arifak
0 Takipçi

Arby's gerçekten bildiğimiz hamburgerlere farklı bir boyut getirmiş çok farklı bir tadı var mutlaka denenmesi gereken bir lezzet.

kaant
0 Takipçi

Hamburgeri çok farklı bir hale getirmişler gerçekten çok güzel bir tadı var menüleri gayet lezzetli ve hesaplı denenmesi gereken bir lezzet.

sefao
0 Takipçi

Arby's menüleri gerçekten çok hoş çok lezzetli ve uygun fiyatlı menüleri var bence Türkiye'nin en iyi fast food restoranı olabilir.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Arbys
Arbys
50 Takipçi

ABD'nin en büyük 2. fast-food zinciridir. Klasik biftek rosto ve biftekli çedar sandviçlerine ek olarak, Arby ürünleri kıvırcık şekilli patatesleriyle ün yaptı.